Düzce otogarında aşı noktası kuruldu

Sağlık Bakanlığının yürüttüğü korona virüsle mücadelede aşılama çalışmaları hız kesmeden devam ederken, Düzce Belediyesi ve Toplum Sağlığı Merkezi işbirliği yaparak Şehirlerarası Otobüs Terminalinde Kovid-19 aşı noktası kurdu.

Düzce otogarında aşı noktası kuruldu
1.07.2021 - 17:31

Kovid-19 ile mücadele kapsamında başlatılan aşılama kampanyasında yeni aşıların gelmesiyle hızlanan aşı programına Düzce Belediyesi de destek veriyor. Toplum Sağlığı Merkezi ile ortaklaşa hareket eden belediye, aşı olmak isteyen ancak sıra alamayan vatandaşların aşılanmasının önünü açtı.

Bu kapsamda Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü terminal amirliği, aşı seferberliğine katkıda bulunmak ve herkesin aşılanmasının hızlandırılması amacıyla otogarda Kovid-19 aşı noktası kurulmasını sağladı. Toplum Sağlığı Merkezi tarafından oluşturulan ekiplerce  otogarda bulunan çalışanlar ve yolcular aşılanabiliyor.

ANONSLA AŞI ÇAĞRISI YAPILDI

Aşı uygulama noktasındaki stantta aşı olma hakkı verilenler randevu almadan korona virüs aşılarını olabilirken Düzce Şehirlerarası Terminal Amirliği de otogarı kullanan yolcu ve çalışanlara anonsla aşı duyurusunda bulunarak vatandaşların kolayca aşı olmaları sağlanıyor.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız