Sağlıkta planlama toplantısı

Düzce’de birinci basamak sağlık hizmetleri makro planlama toplantısı İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

Sağlıkta planlama toplantısı
14.01.2022 - 16:12
Haber Merkezi

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz’ın başkanlığında, ilimizde birinci basamak sağlık hizmetlerini daha iyi ve yeterli fiziki şartlarda verebilmek, mevcut binaların kullanımı, yenilenmesi, yeni hizmet binalarının yapılması, mevcut arsaların verimli kullanılması, yeni arsaların edinilmesi için kısa, orta ve uzun vade olmak üzere hizmet binalarının planlanmasına yönelik Makro Planlama toplantısı yapıldı.

Toplantıya Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uz. Dr.Ökkeş Kepek, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uz. Dr. Sabri Aktüre, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Arif Şahin, Personel ve Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Halil Güler ve Aile Hekimliği Birim Sorumlusu/Şube Müdürü Mustafa Çelik katıldı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız