Düzce’de vaka sayısı 50’nin altına düştü

Düzce’de korona virüs vakaları 50’nin altına düştü. Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Uyarılar ve vatandaşların tedbirlere uyması işe yaradı. Korona virüs vakalarında ciddi düşüş yaşadık” dedi.

Düzce’de vaka sayısı 50’nin altına düştü
22.08.2022 - 18:09
İHA

Yaz aylarının başından itibaren dalgalanma içine giren ve hızlı bir şekilde yükselen korna virüs vakalarında gerileme başladı. Geçtiğimiz ay sonu vaka sayılarında 300’lere kadar çıkan Düzce’de oran düşmeye devam ediyor. Covid-19 vakaları bu hafta 50’nin altına indi.

Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, vatandaşın sağduyusunun vaka saylarını düşürdüğünü belirterek “Düzce’de yapılan uyarılar, hatırlatma dozlarının yapılması, vatandaşlarımızın dikkatleri ve destekleriyle güzel bir düşüş yaşandık. Geçtiğimiz hafta yüzlü rakamlara inmiştik, bu hafta da 50’nin altına indik. Hep birlikte başarabiliriz diyorduk, gördüğümüz gibi başarılıda olduk. Bu sebeple hatırlatma dozu aşısını yaptıran, yapılan uyarıları dikkate alan bütün vatandaşlarımıza ve sağlık çalışanlarımıza bu mücadeledeki destekleri için çok teşekkür ediyorum“ ifadelerini kullandı. 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız