Depremzedelere yerinde sağlık hizmeti

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Ulusal Medikal Kurtarma ekiplerince depremden etkilenen vatandaşlara yerinde sağlık hizmeti vermek için kurulan alanda görevli sağlık çalışanlarını ziyaret etti. 

Depremzedelere yerinde sağlık hizmeti
26.11.2022 - 21:33
Haber Merkezi

İlimizde meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremin ilk dakikasından itibaren sağlık çalışanları, kendi kaygı ve korkularını bir kenara bırakarak gerek hastanelerin acil servislerine başvuran, gerekse deprem çadırlarında kalan depremzedelere hızlı ve kesintisiz sağlık hizmeti vermek için fedakarca görevlerini yerine getirmeye devam ediyorlar. 

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, depremin ilk anından itibaren koordine olarak vatandaşlara hızlı ve kesintisiz sağlık hizmeti sunan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, Düzce Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İlçe Devlet Hastaneleri, İl Ambulans Servisi Başhekimliği ekipleri, Ulusal Medikal Kurtarma Ekipleri ve tüm sağlık çalışanlarına özveri ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız