Kaynaşlı’da 112 İstasyonu hizmet vermeye başladı

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, yeni yapılan Kaynaşlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek, yerinde değerlendirmelerde bulundu.

Kaynaşlı’da 112 İstasyonu hizmet vermeye başladı
4.03.2023 - 14:45
Haber Merkezi

Yeni Kaynaşlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonda görevli ekiplerle bir süre sohbet gerçekleştirerek hayırlı olsun temennisinde bulunan Dr. Yılmaz, hassas ve özverili çalışmalarından dolayı personellerine teşekkür etti ve görevlerinde başarılar diledi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, “Yeni hizmete açılan Kaynaşlı 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ile ilimizde ve bölgemizdeki olaylara müdahale noktasında zamanla yarışan sağlık ekiplerimizin çok daha hızlı olay yerine ulaşarak, vakalara müdahalede bulunabilecek ve ayrıca kaza, afet gibi benzeri olağandışı durumlarda da tam donanımlı ekip ve ekipmanlar ile olaya daha hızlı ve nitelikli müdahale sağlayacak. İlimizin sağlık alanında marka bir şehir olması noktasında bizlerden desteklerini esirgemeyen tüm devlet büyüklerimize teşekkür ediyor, 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonumuzun ilimize ve bölge halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Ziyarete Destek Hizmetleri Başkanı Arif Şahin, Başkan Yardımcısı Halil Güler ve sağlık yöneticileri katıldı.


Editör: M. Çatana

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız