Erken teşhisin önemi vurgulandı

Düzce Sağlık Müdürlüğü ekipleri Kadın Emeği Merkezi'ndeki kursiyerleri akciğer kanserine karşı bilgilendir.

Erken teşhisin önemi vurgulandı
17.11.2023 - 14:58
Güncelleme 17.11.2023 - 18:07
İHA
1

1-30 Kasım akciğer kanseri farkındalık ayı etkinliklerinde Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı ekiplerince, kanser hastalığına karşı toplumu bilinçlendirmek ve kanserde erken teşhisin önemine vurgu yapmak amacıyla Düzce Kadın Emeği merkezinde kursiyerlere farkındalık etkinliği düzenlendi.

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı bulaşıcı olmayan hastalıklar ve kanser biriminde görevli personellerce gerçekleştirilen etkinlikte kadınlara kanser hastalığı ve erken teşhisin önemi konularında bilgilendirmeler yapıldı. Kanser için önemli bir risk faktörü olan sigaranın zararlarına dikkat çekildi.

 

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter    
@duzcepostasi1
Facebook:
Düzce Postası
Youtube 
Düzce Postası

                                                  


Editör: S. Kurt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hem zararlı hem satışı serbest
    Hem zararlı hem satışı serbest
    17.11.2023 21:39

    Çoğu haberde aynı şeyler var, sigara üretilip satışı yapılıyorken bu tür toplantılar yapmak, aman çok zararlı kanser yapıyor demek saçmalık ve boşuna değilmi, hem datışı serbest hem zararlı ama diğer taraftan sağlığa zararlı diye neyin bilgilendirmesi bu.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız