İYİ PARTİ İL BAŞKANINDAN KURULTAY DEĞERLENDİRMESİ

İyi Parti Düzce İl Başkanı Ercan Katırcıoğlu, İyi Parti 1. Olağan Kongresine tüm engellemelere rağmen on binlerce vatandaşın katıldığını söyleyerek, “Partiyi kurarsanız boyunuzun ölçüsünü alırsınız demişlerdi, 1 Nisan’da maalesef boyumuzun ölçüsünü alabilecek metreyi bulamadılar. Hiç kimse milletten büyük değildir” dedi.

İYİ PARTİ İL BAŞKANINDAN KURULTAY DEĞERLENDİRMESİ
3.04.2018 - 15:41

İyi Parti 1. Olağan Kongresini değerlendiren Ercan Katırcıoğlu, görkemli bir kurultay gerçekleştirdiklerini söyledi Katırcıoğlu, "Görkemli bir kurultay gerçekleştirildi. Yaşlısı, genci, başörtülüsü, başı açığı ve birbirinden rahatsız olmayan Türkiye gerçeği 1 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da sadece Türkiye’ye değil, bütün dünyaya gösterildi ve ispatlandı” dedi.

İyi Parti Düzce İl Başkanlığında kongre ile ilgili bilgiler veren Katırcıoğlu, vatandaşların hem yol hem de metro engeli ile karşılaşmasına rağmen salonu ve alanı doldurduklarını söyledi.

Katırcoğlu düzenlediği basın açıklamasında, "Görkemli bir kurultay gerçekleştirildi. Yaşlısı, genci, başörtülüsü, başı açığı ve birbirinden rahatsız olmayan Türkiye gerçeği 1 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da sadece Türkiye’ye değil, bütün dünyaya gösterildi ve ispatlandı. Türkiye’nin özlediği tabloydu. Bir olmak, bir arada olmak, diri olmak Ankara’da gösterildi. Partiyi kurarsanız boyunuzun ölçüsünü alırsınız demişlerdi, 1 Nisan’da maalesef boyumuzun ölçüsünü alabilecek metreyi bulamadılar. Hiç kimse milletten büyük değildir. Bizler siyasi yelpazeye sığmayacak kadar geniş vizyona sahibiz" dedi.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Katırcıoğlu, önümüzdeki yerel seçimler için, il ve ilçeler bazında,  İYİ Parti belediye başkanlığı vasfını taşıyacak isimlerle görüşmelere başladıklarını ancak netleştikten sonra kamuoyuyla paylaşılacağını dile getirdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız