ERKAN SEÇKİN: GÖREV VERİLİRSE LAYIĞI İLE YAPARIM

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Erkan Seçkin, "22 yıldır siyasetin içindeyim, tecrübeliyim. Bu birikimi Düzce’nin hizmetine aktarmayı borç biliyorum" dedi.

ERKAN SEÇKİN: GÖREV VERİLİRSE LAYIĞI İLE YAPARIM
3.05.2018 - 18:44

AK Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Erkan Seçkin, 22 yıllık siyasi tecrübesini Düzce’nin hizmetine aktarmak istediğini söyledi. Siyasi hayatı boyunca çeşitli kademelerde görev yaptığını belirten Seçkin, “Teşkilatçılığa çok önem veren biriyim. AK Parti’nin seçimlerdeki başarısının teşkilat çalışması ile elde edildiğini çok yakından biliyorum. Ankara’da Düzce’mize, devletimize, milletimize hizmet etmeyi bir amaç olarak görüp hizmetime devam ediyorum. Savunma sanayiinde çok önemli projelere katkı sağlıyoruz. 7 Haziran 2015 seçimlerinde de şansımı denemiştim. Bu dönem de başvurumu yapıp, nasip olursa Düzce Milletvekili sıfatı ile de hizmet etmeyi istiyorum. 22 yıldır siyasetin içindeyim, tecrübeliyim. Bu birikimi Düzce’nin hizmetine aktarmayı borç biliyorum. Hem bürokratik, hem siyasi tecrübemi milletvekili sıfatı ile birleştirdiğimde Düzce’me büyük katkılar sağlayacağımı biliyorum. Bana görev verilirse layığı ile yapacağımı biliyorum” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız