SALİH PAK AK PARTİDEN ADAY ADAYI!

2019 yerel seçimleri sürecinde aday adayları belli olmaya devam ediyor. İnşaat Mühendisi Salih Pak Ak Partiden Düzce Belediye Başkanı Aday Adaylığını ilan etti.

SALİH PAK AK PARTİDEN ADAY ADAYI!
13.11.2018 - 14:57

İnşaat Mühendisi Salih Pak Ak Parti'den Düzce Belediye Başkanı Aday Adaylığını ilan ederek şu ifadelere yer verdi: “Öncelikle burada olan herkese ve tüm hemşerilerime selam ve hürmetlerimi sunarım. Niyetimin akabinde gerçekleştiriyor olduğum bu durumun, müstakbel hayırlara vesile olmasını Yüce Rabbimden diliyorum.

Benliğimin vücudumda oturmaya başladığı ilk yıllardan beri mantığım, düşüncelerim şahsım üzerinde tüm yaşam tarzımın şeklini belirlemiş, zikriyatımın ve fikriyatımın belli kaidelere oturmasını sağlamıştır. Bu şekilde de süregelen yaşam tarzımın devamını oluşturmuştur. Üniversite yıllarımdan itibaren başlayan ve pekişen yaşam tarzım iş hayatımın planlanmasında belirleyici en önemli etken olmuştur ki bu durum hayatımızın bakış açısını her yönüyle tayin etmiştir.

Yoğun iş tempomuz sebebiyle siyasi arenada bugüne kadar aktif bir rol almayışımız siyasi süreçlerin takibini hiç bir zaman engellememiştir. Gelişen siyasi gidişat mühendislik ilmiyle hareket edilen bir hizmet anlayışının memleketimde daha uygun sonuçlar doğuracağı düşüncesinin doğruluğunu maalesef pekiştirmiştir. Şahsımın da göreve namzet olması gerekliliği sonucunu ortaya çıkarmıştır.

Rabbim nasip eder de niyetim daim olursa, rızasını kazanacağım yolda eylesin. Rıza göstermediği yollara düşürmesin. Hemşerilerimin de hayır duasını almayı nasip etsin. Aday adaylığımız da memleketimize hayırlı olsun. Ayrıca şunu söylemek istiyorum. 12 Kasım 1999 Düzce depreminin 19.yıldönümü. Buradan depremde hayatını kaybetmiş değerli hemşerilerime Allah'tan rahmet diliyorum. Değerli ailelerine de baş sağlığı diliyorum.

İçerisinde olduğumuz konjonktürel durum nihayetinde, aktif bir aktör olarak görev alma düşüncesi şahsımda zarureti doğurmuş, aday adaylık sürecimi geliştirmiştir. Bu vesile ile meslektaşlarım, yakınlarım, büyüklerim ve ailem ile çeşitli istişarelerin sonucunda; Ak Parti Düzce Belediye Başkanlığı Aday Adaylığımı ilan etmiş bulunmaktayım. Hayırlara vesile olmasını Rabbimden diliyorum."

 

SALİH PAK KİMDİR?

 

1977 Düzce doğumlu. Evli ve 3 çocuk babası. İlk ve Orta tahsilini Düzce'de tamamladı.1955 yılında Erciyes Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünü kazanarak, 2000 yılında İnşaat Mühendisi unvanını aldı. 2010 yıllarına kadar çeşitli inşaat sektörlerinde saha mühendisliği, şantiye şefliği, proje müdürlüğü gibi mühendislik alanındaki bütün teknik görevleri icra etti.

2010 yılı ortalarında kendi firmasını kurdu. İnşaat mühendisliği sektöründeki bütün dallarda (alt yapı-üst yapı-toplu konutlar-sanat yapıları) müteahhitlik, mühendislik ve danışmanlık faaliyetlerine aktif olarak devam ediyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • BAKIRKÖY
  BAKIRKÖY
  14.11.2018 14:39

  BOŞUNA KÜREK ÇEKERSİN

 • Dümdüz köylü rifat
  Dümdüz köylü rifat
  13.11.2018 16:40

  DÜZCE belediye başkanı belli sümenin altında dosyada bekliyor. Yazık parana yazık, emeklerine yazık. kaldı ki ak parti topal ördek oldu o yaldızlı yıllar bitti. keşke rengini göstermeseydin.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız