Partilere işbirliği çağrısı yaptı

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, "Hep bir araya gelerek Düzce için birlik olalım. Düzce’nin sorunlarını birlikte tespit edip öncelik sırasına göre birlikte çözelim" dedi.

Partilere işbirliği çağrısı yaptı
21.11.2018 - 18:03

Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, belediye başkanı, belediye meclis üyeleri ve il genel meclisi üyelerinin seçileceği önümüzdeki yerel seçimin Düzce için özel önem taşıdığını belirtti.

Düzce’nin yerleşim yeri itibarıyla taşıdığı doğal sorunların yanı sıra, belediyecilik adına bugüne kadar yapılan yanlışlarla telafisi olmayan problemlerle karşı karşıya olduğunu vurgulayan Sönmez, “Eğer mevcut anlayış ve uygulamalar bir dönem daha devam edecek olursa Düzce yaşanabilir bir şehir olmaktan çıkacaktır. Sorumuz şudur  ‘Ne için aday oluyoruz? Kendimiz için mi? Düzce için mi?’ Eğer Düzce’yi düşünüyor ve Düzce için adaysak bunun gereğini yapalım. Bütün partiler AKP, CHP, MHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, BBP, Demokrat Parti hep bir araya gelerek Düzce için birlik olalım. Düzce’nin sorunlarını birlikte tespit edip öncelik sırasına göre birlikte çözelim. Alacağımız kararları uygulamadan önce halka danışalım. Belediyenin hesapları, harcamalar her işi açık olsun. Hiçbir ayrım, kayırma, torpil usulsüz iş yapılmasın. Hiç kimsenin belediyeden kişisel çıkar sağlamasına izin vermeyelim. Geçmişte yapılan yolsuzluk ve usulsüzlük şikâyetlerini tarafsız kurullara inceleterek yasal işlem yapalım. Çalınan varsa geri alıp belediyenin kasasına koyalım. Çağrımız Düzce içindir” ifadelerini kullandı.

Vatan Partisi olarak Düzce’yi yönetmeye talip ve hazır olduklarını dile getiren Sönmez, “Programımız var, kadromuz var, birikimimiz var. Her şeyden önemlisi Düzce için çalışacak fedai ruhumuz var. Kaldı ki Vatan Partisi’nin yönetim anlayışında Düzce için fedakarca çalışacak herkes bizim kadromuzdur.  Hizmette ve görevlendirmede parti ayrımı yapmayız. Çağrımız, vatan için canını ortaya koyan Mehmetçik gibi, hiçbir çıkar gözetmeden Düzce için çalışalım. Tüm Türkiye’ye örnek oluşturalım. Düzce’nin ihtiyacı budur. Zaten partiler olarak bir haberleşme grubumuz var. Gerektiğinde bir araya gelebiliyoruz. Şimdi Düzce için bir araya gelelim. Var mısınız?” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız