Kamyoncu Esnafı ile Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık kuruluşlar, dernekler ve sivil toplum örgütleriyle görüşmelerine devam ediyor.

Kamyoncu Esnafı ile Buluştu
30.01.2019 - 10:20

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık İl Özel İdaresi Şantiyesinde işçiler ile, Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde şoförler ile bir araya geldi. Ayrıca Erdoğan Bıyık, Düzce Abhaz Derneği ve Düzce Kafkas Kültür Derneğini ziyaret etti.

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a ziyaretlerde MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, Düzce Belediyesi Meclis Üyeleri, MHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer eşlik etti.

 

SABAH KAHVALTISINI İŞÇİLER İLE YAPTI

 

İl Özeli İdaresi Şantiyesinde çalışan işçiler ile sabah erken saatlerde mesai başlamadan önce bir araya gelen MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, kahvaltısını çay simit ile işçiler ile birlikte yaptı.

Sohbet havasında geçen ziyarette MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, öncelikle kendisini tanıttı. Daha sonra işçilerden gelen soruları cevaplayan Bıyık, “Biz sizinle birlikte kazanacağız ve yaşanan sorunları hep beraber çözeceğiz” diyerek destek istedi.

 

KAMYONCULARLA SAMİMİ ORTAMDA GÖRÜŞTÜ

 

Programına Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifini ziyaret ederek devam eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’ı Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Orhan Yılmaz karşıladı.

Kooperatifin salonunda kamyoncular ile bir araya gelen Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, şoförlerden tam destek sözü aldı.

Yaşadıkları sorunları dile getiren Şoförler çözüm konusunda Erdoğan Bıyık’tan destek istedi. 

MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık son olarak Düzce Abhaz Derneği ve Düzce Kafkas Kültür Derneklerini ziyaret etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız