Erdoğan Belediyeciliğini Getireceğiz

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, “Düzcede yeni dönemin ilk sayfasını açıyoruz. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Duyduğunuz, işittiğiniz, kulağınıza gelen yapılan eleştirilerden hepsinden kendinizi soyutlayın. Düzcede yepyeni ve tertemiz bir sayfa açıyoruz” dedi.

Erdoğan Belediyeciliğini Getireceğiz
4.02.2019 - 17:58

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen kahvaltı programında gençler ile bir araya geldi. Gençlere seslenen Özlü, “Necip Fazıl’ın gençliğe hitabesi vardır ve okumayan var ise okusun. Sizlere tavsiyem Üstat Necip Fazıl’ın hitabesinde tarif ettiği gençlerden olalım. Teknoloji ise sizin teknoloji bilen ağabeyiniz var. Sanayi ise sanayide yetişen bir il başkanımız var. Genç arkadaşlarınız bilim mi, teknoloji mi, sanayi mi, kalkınma mı diyor, ne diyor ise bizde var. Kendinize, partinize ve bize güvenin. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı göğsünüzü gere gere anlatın, biz yaparız deyin. Biz kendimize çeki düzen veriyoruz. Milletimize layık olmak, hizmetinde olmak için kendimize çeki düzen veriyoruz. Alnınız ak, yüzünüz açık olsun ve daha çok çalışacağız daha büyük işler başaracağız. Canla başla çalışalım.

Çalışmak, iş yapmak, üretmek ve faydalı olmak için bütün şartlar olgunlaşmış durumda. Sayın Cumhurbaşkanımız her gece geç vakte kadar çalışıyor ve uğraşıyor. Onun yol arkadaşıysak, yoldaşıysak bize de çalışmak düşer ve daha çok çalışacağız, daha büyük işler başaracağız. Yapamadığımız ne varsa bunları bu dönem yapacağız” dedi.

Düzce’de yeni bir dönemin başladığının altını çizen Özlü, “Düzce'de yeni bir dönemin ilk sayfasını açıyoruz. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Duyduğunuz işittiğiniz kulağınıza gelen yapılan eleştirilerden hepsinden kendinizi soyutlayın. Düzce'de yepyeni ve tertemiz bir sayfa açıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesini devraldığında yaptığı hizmetler neyse bu hizmetlerin bir küçük ölçeğini Düzce'ye getireceğiz. Recep Tayyip Erdoğan belediyeciliğini Düzce'ye getireceğiz.”

Projeler hakkında da bilgiler veren Özlü, “Projelerimizi gözden geçirdik. 23 Şubat’ta yayınlayacağız ve biz stratejik davranıyoruz. Projeleri bugünden açıklayıp son güne bir rehavet çökmesinin önüne geçmek istiyoruz. İddia ediyorum, bırakın Düzce'deki diğer partileri, Türkiye için AK Partili diğer belediyelerin ve AK Partili olmayan diğer belediye başkan adaylarının hepsinden daha iyi projelere sahibiz. Düzce için 23 Şubat’ta ifade edeceğimiz projelerin tamamını ele aldığımızda Türkiye'de Düzce ölçeğindeki illerden en iyi hazırlanmış projelerdir. Hepsinin arkasında ciddi bir çalışma vardır.

En iyi projeleri sunmak bir başka maharet ve bu projeleri uygulayabilecek güce sahip olmak da bir başka hünerdir. Bir başka partiye bizim proje portföyümüzü olduğu gibi versek ve desek ki biz hazırladık ama buyurun sizin olsun uygulayamazlar, yapamazlar. Bunları yapmak için finansman kaynağına ihtiyaç var ve Ankara'da güçlü bir desteğe ihtiyaç var. Kendinize çok güvenin, partinize ve projelerimize çok güvenin. Sapa sağlam ayaktayız, sapa sağlam geliyoruz” dedi

“Düzce Bizim Evimiz” diyerek Düzce’ye verdiği önemi belirten Özlü, “Düzce bizim evimiz. Bu topraklarda doğduk, çocukluğumuz burada geçti, burada büyüdük. Üniversite hayatı için Düzce dışına çıktım İstanbul, Ankara, yurtdışı ama neticede biz Düzceliyiz buralıyız. Vatan insanların gömülmek istediği yerdir. Burayı güzelleştirmek ve hizmet etmek bizim boynumuzun borcudur.

Türkiye nereden nereye geldi. Türkiye son 20 yılda ciddi bir transformasyon, ciddi bir reform ve dönüşüm yaşadı. Türkiye'de devlet ve millet barıştı. AK Parti hiç bir şey yapmamış olsa milletle devletin barıştığı bir siyasi yapıyı Türkiye'de oturtmuş olması bile AK Parti’ye oy vermek için yeterli sebeptir. Biz eskiden devletten korkardık ve köye iki jandarma geldiğinde kimi getirecek kim sopa yiyecek ve içeride kalacak diye korkardık ve artık öyle bir korku yok. Artık milletin efendi olduğu ve bizlerin de bu efendi millete hizmet etmekle yükümlü olduğumuz bir siyasi anlayış Türkiye'de hakim. Bunu başaran AK Parti’nin Dünya lideri olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dır” ifadelerini kullandı.

Programın ardından Faruk Özlü, gençler tarafından hazırlanan “Düzce için bir söz bırak” köşesine “Düzce çok güzel olacak” yazısını astı.

Özlü, program sonunda gençlerle özçekim yapmayı da ihmal etmedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Aa
    Aa
    6.02.2019 01:49

    Sayın Özlü, 17 yıldır ne belediyeciliği vardı? Açıklar mısınız?

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız