Erol Bayraktara destek istedi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Kaynaşlı İlçesine ikinci ziyaretini gerçekleştirdi.

Erol Bayraktara destek istedi
13.03.2019 - 14:33

İl Başkanı Mustafa Keskin, Kaynaşlı Teşkilatının ataması yapıldıktan sonra ilçeye ikinci ziyareti gerçekleştirdi. Keskin, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanı Oktay Canım, İlçe Belediye Başkanı ve Adayı Erol Bayraktar, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları, Kadın Kolları Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kaynaşlı ilçesinde Merkez Mahallesi, Karaçalı Mahallesi ve Şimşir Mahallelerinde esnaf ziyareti yaparak, İlçe Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar’a 31 Mart mahalli idareler seçimi için destek istedi.

Akabinde Kaynaşlı’da faaliyet gösteren Hümeyra Tekstil Fabrikasını ziyaret eden Mustafa Keskin, fabrika personelleri ile bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi, Erol Bayraktar’a destek istedi.

Keskin ve beraberindeki heyet, son olarak Bozbey Tesisi Sahibi Cevdet Bektaş’ı ziyaret ederek hasbihal ettiler. 7’den 70’e herkesle kucaklaşarak gönüllere değen İl Başkanı Mustafa Keskin ve Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı Erol Bayraktar, Kaynaşlı halkının göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkürlerini sundular.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız