Yığılca’da Başkan Yiğit coşkusu

31 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala, seçim çalışmaları da hareketlenmeye başladı. Yığılca’da mevcut Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğitin seçim çalışmalarına AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de katıldı.

Yığılca’da Başkan Yiğit coşkusu
20.03.2019 - 11:02

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında Yığılca'ya giderek, Yığılca'lı bayanlarla bir araya geldi. Atatürk Mahallesi seçim ofisinde gerçekleşen toplantıya, Yığılca Belediye Başkanı ve AK Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğit, AK Parti İlçe Başkanı Kerem Yalçıner, il genel meclis üyesi adayları, belediye meclis üyesi Adayları, teşkilat üyeleri ve Yığılca halkı katıldı. Yoğun bir katılımın olduğu görülen toplantıda, geçmiş dönem çalışmalarının yanı sıra, projeler de anlatıldı.

AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Kerem Yalçıner'in yaptığı açılış konuşmayla başlayan toplantının devamında söz alan Yığılca Belediye Başkanı ve AK Parti Yığılca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Yiğit; “Bugün bu kalabalığı gördüm ve çok mutlu oldum. Sizlerin vermiş olduğu bu yoğun kalabalık görüntüsü bizlere 31 Mart akşamının müjdeleyicisi olmuştur. Bunun için sizlere ayrıca teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum. Yaklaşık 2 buçuk ay önce başlattığımız kampanyamızda adım adım ilmek ilmek bizimle ilerleyen kadın kolları teşkilatımıza ayrıca teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. İlçemizde maalesef yaptığımız çalışmaları küçümseyen, hiçe sayan, emeği hor gören bir zümre var ve bu zümre bir algı yaratmaya çalışıyor. Bu algı o kadar büyüyor ki Muzaffer Yiğit'i de aşıp Sayın Vekillerimizin, Sayın Bakanımızın dahi emeklerini heba edip Yığılca-Düzce yolunu biz yapıyoruz diyebiliyorlar. Bahsi geçen bu yolumuz için şahsım ve Kerem Başkanım yaklaşık yedi yıldır mücadele veriyoruz. Eski vekillerimiz olsun, mevcut vekillerimiz olsun, Sayın Bakanımız olsun bu yolda herkesin bir nebze emeği var. Bu algılarla vatandaşımızı kandırabiliyorlar. Ben bu algıyı oluşturmaya çalışanları siz değerli halkımızın takdirine bırakıyorum. Bizde algı, fesat yok. Bizde çalışma var. Allahın izni ile 31 Mart akşamı zaferimizi sizlerle kutluyoruz” dedi.

Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir de yaptığı konuşmada; “Yığılca sık sık geldiğimiz ilçelerimizden biri. Biz Yığılca'yı ayrı seviyoruz. Çünkü Yığılca hem Cumhurbaşkanımıza hem de AK Parti'ye çok büyük bir teveccüh gösteriyor. 2014 Yığılca'sını bilenler, şu an Yığılca'nın bir şehir olduğunu görüyorlar. Şehrin girişinden itibaren bir emek var. Yığılca'nın çehresi 5 yılda değişti. İstiyoruz ki bir 5 yıl daha kalan işleri Sayın Başkanım bitirsin. Yığılca'yı bu bölgede bambaşka bir şehir yapalım. Yığılca doğalgaz yaktı bu kış, bu AK Parti'nin bir başarısıdır. Diyorlar ki vekiller Düzce için ne yaptı; duyuyoruz ve üzülüyoruz. Biz deprem yaşamış, yerle yeksan olmuş bir ili bugün bu duruma getirdik. Bunu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti kadroları gerçekleştirmiştir. Sarıkaya Mağaramızı açtık, istiyoruz ki Yığılca bölgemizin turizm cenneti olsun. Bunun için Sarıkaya Mağarası bu adımın bir ilki” ifadelerini kullandı.

Açıklamasının devamında ittifak konusunda açıklamalarda bulunan Keşir; “İttifak tek bir aday ile seçime gitmek demek. Düzce ve ilçelerinde böyle bir ittifak söz konusu değil. Her parti seçime kendi adayları ile giriyor. Yığılca'da AK Parti'nin adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayı ile Sayın Başkanımız Muzaffer Yiğit’tir. Sayın Cumhurbaşkanımızın Yığılca’da emaneti Sayın Muzaffer Yiğit Başkanımdır. Bu vesile ili Muzaffer Yiğit Başkanımı önce Allah’a, sonra da siz hanımlara emanet ediyoruz” ifadelerine yer verdi.

Toplantının ardından Milletvekili Ayşe Keşir ve Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit halk pazarını ve esnafı ziyaret etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız