İYİ Parti otobüsler kaldıracak

İYİ Parti il başkanı Yunus Özay Er, İstanbul’da 23 Haziranda yapılacak seçimlerde Ekrem İmamoğluna destek vermek ve sandık müşahidi olarak aktif olarak görev almak isteyenler için Düzce’den araçlar kaldırılacağını ve masraflarının karşılanacağını açıkladı.

İYİ Parti otobüsler kaldıracak
8.05.2019 - 12:02

Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul seçimlerinin tekrar edilmesi kararının ardından, bir açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, “23 Haziran’da tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde gerek sandıklarımıza sahip çıkmak gerekse de vatandaşlık vazifemizi yapıp ülkemizin demokrasi mücadelesine ve Sayın Ekrem İmamoğlu’na destek vermek için sandıklarda müşahit olarak görev almak üzere partililerimiz ve organizasyona katılmak isteyen tüm hemşehrilerimiz için Düzce’den araçlar kaldırılacak ve tüm masraflar il başkanlığımızca karşılanacaktır” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız