Can Koyuncu dönemi̇ resmen başladı

Geçtiğimiz Pazar günü Kızılay Kongre ve Toplantı Salonunda gerçekleşen CHP Düzce Merkez ilçe Kongresinde, Merkez İlçe Başkanı seçilen Can Koyuncu mazbatasını aldı.

Can Koyuncu dönemi̇ resmen başladı
23.01.2020 - 15:11

Koyuncu, CHP’de yönetimsel olarak yeni bir sayfa açıldığını kaydederken, hedefini partisini yerelde ve genelde iktidar yapmak olarak açıkladı.

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan merkez ilçe kongresinde CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı seçilen Can Koyuncu, Düzce Merkez İlçe Seçim Kurulu’na giderek mazbatasını aldı.

Can Koyuncu’ya Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti. Mazbatasını aldıktan sonra açıklamada bulunan CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu, “Yönetici arkadaşlarımızla birlikte bugün mazbatamızı aldık. Bundan sonrası için önemli bir göreve geldiğimizin farkındayız. Bütün partililerimizle birlik ve beraberlik içerisinde partimizi yerelde ve genelde iktidar yapmak için önemli çalışmalar içinde olacağız.

CHP Düzce’de yönetimsel olarak yeni bir sayfa açılmıştır. Emekten yana, çalışanın, hak edenin parti içerisinde ön plana çıkacağı, etkili ve yapıcı muhalefetin yanı sıra çözüm odaklı siyaset anlayışıyla Mahallede, caddede, sokakta, köyde kısacası her yerde olacağız. Çok kıymetli Üyelerimiz ve delegelerimizin teveccühlerine layık olabilmek için elimizden gelen bütün gayreti ve çabayı göstereceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın” diyerek sözlerini noktaladı.

Mazbata törenin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanlığında devir teslim töreni gerçekleştirildi. Devir teslim töreninde İl Başkanı İlhan Duru, “Yeni yönetime başarılar diliyorum. Hep birlikte güzel günlerimiz olur inşallah” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 20.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız