Haluk Demir adaylığını açıkladı

CHPli Haluk Demir, 23 Şubatta yapılacak kongre öncesinde İl Başkan adaylığını açıkladı.

Haluk Demir adaylığını açıkladı
10.02.2020 - 17:37

 

CHP'de İl Başkanlığı kongresi heyecanı devam ediyor. Haluk Demir, parti binasında düzenlenen basın açıklamasında, İl Başkan adaylığını kamuoyuna duyurdu.

CHP Düzce İl binasında düzenlenen basın açıklamasına Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu, Merkez İlçe Teşkilatı yöneticileri ve çok sayıda partili katıldı.

Sözlerine Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün “Gençler; Cumhuriyeti biz kurduk, O'nu yaşatacak ve yükseltecek olan sizlersiniz” sözleri ile başlayan Demir, İl Başkanı seçilmesi halinde CHP'nin Düzce'deki teşkilatlarında etnik milliyetçiliği kaldıracaklarını ifade etti. Demir, “Ben Atatürk Milliyetçisi, Kemalist biriyim. Siyasette de Atatürk'ün ilke ve inkılaplarından asla ödün vermeden partimin de Düzce'de başarılı olması adına İl Başkan Adayı oldum. İl Başkanı olmam halinde Düzce teşkilatlarındaki etnik milliyetçiliği kaldıracağım. Benim davam sadece Düzce olacak” ifadelerini kullandı.

Demir'in açıklamaları, partililer tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.06.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız