İYİ Parti’de 3. yıl kutlaması

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları, kuruluşunun 3’üncü yılını kutladı. Parti il binasında yapılan kutlamaya ittifak partisi CHP’nin Gençlik Kolları üyeleri de katıldı.

İYİ Parti’de 3. yıl kutlaması
4.02.2021 - 16:20

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er ve Yönetim Kurulu üyeleri kutlamada hazır bulundular.

İyi Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli, gençlik kolları üyelerinin tamamının katıldığı kutlamada yaptığı konuşmada, “Gençlik Kolları olarak 2021 yılı programını hazırladık ve her zamankinden daha İYİ ve çok çalışacağız” dedi.

Gençlik Kolları olarak iyi bir ekip kurduklarını belirten Kefeli, yeni dönem çalışmaları için şu görüşlere yer verdi: “Partimizin tüzük ve programına göre çalışma programımızı hazırladık. Bizim için siyasi çalışmalar kadar toplumumuzun hassasiyetlerini de dikkate alarak sosyal sorumluluk ve çevre konularına önem veriyoruz. Gençlik Kollarında bulunan tüm arkadaşlarımız bulundukları kente değer katıyorlar.”

Kefeli, kutlamalara katılan parti teşkilat üyeleri ile CHP Gençlik Kolları üyelerine de teşekkür etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız