İYİ Parti’den belediye meclisine soru önergesi

İYİ Parti’den belediye meclisine soru önergesi
4.08.2021 - 12:59

İyi Parti Belediye Meclis üyeleri, Belediye meclisine soru önergesi vererek,  Düzce Belediyesi’nin Çılgın Ortak filmine neden sponsor olduğunu ve sponsorluk bedelinin ne kadar olduğunu sordu. Meclis üyeleri, "Pandemi döneminde daha önemli ve daha acil ihtiyacı olan Düzceliler yok muydu” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda Düzce Belediyesi tarafından yapılan Çılgın Ortak filmine sponsor olunduğu yönündeki açıklamanın ardından İyi Parti Belediye Meclis üyeleri, Belediye Meclisine soru önergesi vererek, Düzce Belediyesi’nin bu filme neden sponsor olduğunu ve sponsorluk bedelinin ne kadar olduğunu sordu.

İyi Parti Meclis grubunun verdiği soru önergesi şu şekilde;

"Yerel yönetimler, kanunların kendilerine verdiği görev ve yetkiler kapsamında, belediye sınırları içerisinde yaşayan kent halkının kültür ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik müze, kütüphane, kitaplık, sanat galerileri, konservatuvar açılması, orkestra, çalgı ve saz grupları oluşturulması, yerel özellikleri simgeleyen folklor ekipleri kurulması gibi çeşitli hizmetler sunabilmektedir.

Düzce Belediyesinin resmi web sayfasından verdiği habere göre, Düzce Belediyesi, Çekimlerine 2020 yılında başlanan, Çılgın Ortak ‘Bir Halk Polisiyesi’ adlı sinema filmine sponsor olarak, kültür-sanat faaliyetlerine destek olmayı sürdürmüş. 

 1- Düzce Belediyesi’nin Sponsor olduğu Çılgın ortak adlı sinema filminin Düzce Belediye sınırları içerisinde yaşayan kent halkına ne gibi bir kültürel katkısı olmuştur.

2- Düzce Belediyesinin Sponsor olduğu Çılgın ortak adlı sinema filminin Düzce’ye ne gibi bir kültürel katkısı olmuştur.

3- Düzce Belediyesinin Sponsor olduğu Çılgın ortak adlı sinema filminin sponsorluk bedeli ne kadardır."

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız