Ben zaten Akçakocalıyım

Yeniden Refah Partisi’nin Akçakoca İlçe 2. Olağan Kongresi gerçekleşti. Saat 14.00’te Belediye nikah salonunda gerçekleşen kongreye sanatçı Davut Güloğlu’nun konuşması damgasını vurdu.

Ben zaten Akçakocalıyım
7.03.2022 - 14:02
Haber Merkezi

Siyasete girdiği Yeniden Refah Partisi’nde Genel Başkan Sanat Danışmalığı görevini üstlenen Davutoğlu, uzun tuttuğu konuşmasında sık sık Akçakoca’ya duyduğu sevgiyi dile getirdi.

 

“BEN ZATEN AKÇAKOCALIYIM”

Konuşmasına “ben zaten Akçakocalıyım” sözleriyle başlayan Güloğlu, sanat dünyasına girdikten sonra ilk konserini AKçakoca’da vermiş olduğunu, Akçakoca’nın kendisini çok sevip sahiplendiğini belirtirken, Akçakoca’ya özel bir sevgi bağıyla bağlı olduğunu söyledi.

 

”SANATÇISIN NE İŞİN VAR SİYASETTE DEDİLER”

Kendisinin Yeniden Refah Partisi’nde siyasete girmesi karşısında iş kaybının gelir kaybının olacağı yönünde çokça eleştiri aldığını ifade eden Güloğlu, “Hep bu şekilde düşünüldüğünden siyaset alanı vatandaşın düşünce ve duygularını yansıtmayan kişilere terk edildi bunu değiştirmek lazım” şeklinde konuştu.

 

“ANAHTARI DOĞRU YERE TESLİM EDİN”

Güloğlu, “Biz samimiyiz. Evimizde anahtarımızı nasıl güvendiklerimize teslim ediyoruz, işte Yeniden Refah Partisi öyle bir partidir. Anahtarı doğru yere teslim edin” dedi.

 

“VATANIMI SAVUNDUM DİYE CEZA ALDIM”

Davut Güloğlu, 15 Temmuz hain darbe girişi sürecinde sokağa çıkıp direniş hattına destek verdiğini, fakat yaptığı paylaşım nedeniyle 60 bin lira para cezasına çarptırıldığını söyledi. Güloğlu, “Vatanı savundum diye ceza aldım” dedi.

 

“CUMHURBAŞKANINA LAF YOK GERİ KALANIN HEPSİNİ DEĞİŞTİR”

Davut Güloğlu, tüm siyasi partilerin en aşağısından en tepesine kadar yakınlıkları olduğunu söyleyerek, vatan demenin onur ve şeref olduğunu belirtti. “Beni kalplerinize yerleştirdiniz. Bu kardeşiniz sizin boynunuzu eğik bırakmayacak. Maske takanlara prim vermeyin. AK Parti’yi de iyi biliyorum. Cumhurbaşkanına laf yok geri kalanın hepsini değiştir” dedi.

 

“BEN SİYASETÇİ DEĞİLİM; SANATÇIYIM”

Kendisinin siyasetçi olmadığını, sanatçı olduğunu kaydeden Güloğlu, siyasetin vatan demek olduğunu söyleyip “Genel başkanımız Fatih Erbakan bir şeylerin yanlış gittiğini gördüğü için yerinde durmayıp yola koyuldu” dedi.

 

“KRİZİN ALTINDAN KALKABİLECEK TEK PARTİ BİZİZ”

Ekonomik krizin altından kalkacak tep partinin Yeniden Refah olduğunu ifade eden Güloğlu, bu konuda kitapçıklar bastıklarını, tüm uzmanlarla ve ekonomistlerle hazırlanan kitapçıklarla halka gittiklerini söyledi. ‘Hangi parti kitapçık çıkartmış ki. Biz iktidara geldiğimizde bu kitapçıklara aykırı davrandığımızda bizim yüzümüze bu kitapçıkları da atabilirsiniz’ dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız