Keskin: Hayat pahalılığı Cumhurbaşkanımızın birinci gündemi

AK Parti Akçakoca ve Çilimli İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.

Keskin: Hayat pahalılığı Cumhurbaşkanımızın birinci gündemi
9.03.2022 - 15:19
Haber Merkezi

AK Parti İlçe Danışma Meclis Toplantıları yapıldı. İlçe Danışma Meclisi toplantılarına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Akçakoca İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu, Çilimli İlçe Başkanı Orhan Kansız, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile partililer katıldı.

Danışma meclis toplantısında konuşan Keskin, “Biz, birçok meşakkati sizlerle birlikte yaşamış bir siyasi hareketiz. Başbakan olmaz dedikleri, muhtar bile olamaz dedikleri günlerden, yanı başımızda çıkan bir savaşın ara buluculuğunu yapan bir Dünya lideriyle siyaset yapmanın hep birlikte onurunu yaşıyoruz. Dünya özellikle pandemi sürecinden sonra sıkıntılı günlerden geçiyor. Bunun hep farkındayız. AK Partimizin, Sayın Cumhurbaşkanımızın en önemli gündemi işte bu ekonomik gelişmelerdir. Dünyadaki sarsıntılar, enerji fiyatlarının, lojistik fiyatlarının hemen hemen her ürüne yansıdığı fiyat artışları ve hayat pahalılığı Cumhurbaşkanımızın birinci gündemidir. Şuna emin olun bu günleri de hep birlikte geçeceğiz” şeklinde konuştu.  


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız