Gelecek Partisi ziyaretler yaptı

Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Tokaliç, DEVA Partisi, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti’yi ziyaret etti.

Gelecek Partisi ziyaretler yaptı
23.03.2022 - 12:55
Güncelleme 23.03.2022 - 18:44
Haber Merkezi

Tokaliç’e Merkez İlçe Başkanı Aydın Narman ve parti yöneticileri de eşlik etti. DEVA Partisi, Saadet Partisi, Demokrat Parti, Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti Düzce İl Başkanlıklarına yapılan nezaket ziyaretinde, Düzce ve ülke gündemi ele alındı.

Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Tokaliç, altılı masa etrafında toplanan partilerin il başkanlarını ziyaret ettiklerini ifade ederek, “Öncelikle Düzce ilimizdeki ve Türkiye genelindeki tüm siyasi sorunlarımızla ilgili karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunduk. Birbirimize desteğimizi daimi olarak 6’lı masa etrafında tüm siyasi liderlerin ışığında devam edeceğimiz konusunda da karar verdik” dedi.

 


Editör: Ç. Diger

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız