Köy sakinleriyle bir araya geldi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti bugün Yığılca’nın köylerini gezerek vatandaşın nabzını tuttu.

5.08.2022 - 11:20
Güncelleme 5.08.2022 - 11:40
Haber Merkezi
1

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti Yığılca İlçesine bağlı köyleri ziyaret etti. Yığılca’nın köylerinde büyük  ilgiyle karşılanan AK Parti heyeti köy muhtarları, köy temsilcileri ve köy sakinleriyle bir araya geldi.

 

Gerçekleştirilen köy ziyaretlerine AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan,İl Yönetim Kurulu Üyleri, AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Kuru, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdussamet Er, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın ve Parti üyeleri katıldı. 

İğneler Köyü’nde açıklama yapan İl Başkanı Keskin, Bugün Yığılca'dayız. Muhtar arkadaşlarımıza, Yığılca'lı hemşerilerimize, tüm köylerimize çok teşekkür ediyoruz. Allah onlardan razı olsun. Büyük bir teveccühle, büyük bir misafirlikle  bizim tüm AK Parti teşkilatlarımızı ağırlıyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. Biz burada olmaktan çok mutluyuz. Allah inşallah hepimize sağlık, sıhhat ve mutluluk nasip etsin. Teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Milletvekili Fahri Çakır ise yaptığı konuşmada, “Değerli arkadaşlar, bugün Yığılca'dayız. Köyleri dolaşıyoruz. Dün, önceki gün olduğu gibi devam edeceğiz inşallah. Tabi köydeki vatandaşlarımıza doğrudan gitmek dokunmak eksikleri yerinde tespit etmek, yapacaklarımızı ve yapamayacaklarımızı köylü vatandaşlarımızla, komşularımızla, kardeşlerimizle çözüme kavuşturmak için konuşuyoruz. O nedenle bugün Yığılca'yı şu an yarıladık. Herhalde bilmiyorum gecenin bir vakti inşallah bitecek. Çok keyifli güzel bir ziyaret oluyor. Bu ziyaretlerin inşallah dönüşlerinide ilgili arkadaşlarımız alacak. Hep birlikte değerlendireceğiz. Çok güzel köy ziyaretleri geçiyor. Mahalinde yerinde görmek bir başka, hele ki fındık öncesinde bunu görmek bir başka. Fındığın güzel fiyatıyla beraber inşallah bereketli bir hasat mevsimi geçiririz. İnşallah sonbaharda da daha çok güzellikleri paylaşmak üzere ziyaretlerimiz devam edecektir” ifadelerinde bulundu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz