Keskin’den Çilimli’ye Müjde

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti Çilimli’nin köylerini gezerek vatandaşın sıkıntılarını ve taleplerini dinledi.

Keskin’den Çilimli’ye Müjde
6.08.2022 - 12:07
Güncelleme 6.08.2022 - 14:26
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki  AK Parti heyeti Çilimli İlçesine bağlı Döngelli, Pırpır, Yeniköy, Karaköy,Tepeköy ve Çallık köylerini  ziyaret etti.

Ziyaretlerde AK Parti heyeti, köy muhtarları, köy temsilcileri ve köy sakinleriyle bir araya geldi.

Düzenlenen programa AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, İl Yönetim Kurulu Üyleri, AK Parti Çilimli İlçe Başkanı Orhan Kansız, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşe Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri Osman İlhan, Mustafa Özlü ile Şükrü Sert ve Parti üyeleri katıldı. 

Pırpır köyünde kılınan cuma namazının ardından açıklama yapan İl Başkanı Keskin, “Bugün Çilimli’deyiz. Köyleri dolaşıyoruz. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla AK Parti teşkilatları olarak 81 ilin 81’inde tüm köylerimizi ziyaret etmek istiyoruz. Bugün  Pırpır köyündeyiz. Cuma namazımızı kıldık. Tüm köy halkına, muhtarımıza herkese çok teşekkür ediyorum. Bir grup teşkilat mensubumuz ve bir milletvekilimiz de Gölyaka’da, köyleri dolaşıyor. Burada Cumhurbaşkanımıza olana muhabbeti, AK Partiye olan 21 yıllık güveni görmek bizleri mutlu ediyor. Gayet açık ve net olarak söylüyorum, inşallah 2023’de Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Türkiye Cumhuriyeti yeni ufuklara, yeni başarılara ve yeni hizmetlere açılacak. Yaklaşık 45 gün önce Tarım ve Orman Bakanımıza gittiğimizde bir proje gündeme geldi. Bu Çilimle Belediyesi ile yapılacak bir proje. Yılbaşından sonra Çilimli’de sıcak sulu üretim dediğimiz topraksız üretimi gerçekleştireceğiz inşallah. Ona göre tarım organize sanayileri kurulacak. Bunun düğmesine basıyoruz. Çiftçilerimiz sadece mısır, fındık gibi bilinden ürünleri yetiştirme değil de sıcak sulu tarım, jeotermal tarım yapacaklar. Burada yetişen ürünler büyük metropollere İstanbul, Ankara’ya 1 1 buçuk saatte iletilecek ve bu sayede Düzceli üreticimiz çok daha fazla kalkınacak inşallah. Bunun da haberini veriyorum. Teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Milletvekili Fahri Çakır ise yaptığı konuşmada, “Bugün Çilimli Pırpır Köyündeyiz. Düzce’nin en büyük köylerinden bir tanesi. Burada ki dostlarımızla hasret giderdik. Cuma’mızı birlikte kıldık. Bu güzel cuma gününde, Muharrem ayında burada bu sıcak karşılamadan dolayı özellikle başta muhtarımız ve tüm Pırpır köyü halkına müteşekkiriz . Sayın İl Başkanımın da katılımı ifade ettiği gibi bu bölgeye ilişkin projelerimiz var. Bu projeleri de inşallah kısa zamanda gerçekleştirmek bizlere nasip olacak. Vatandaşlarımızla buluşmaya da devam edeceğiz” dedi.


Editör: Z. Serap Arslan