Talepleri yerinde dinledi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti bugün merkeze bağlı 7 köyü gezerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini yerinde dinledi.

13.08.2022 - 11:54
Güncelleme 13.08.2022 - 12:16
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Milletvekili Fahri Çakır ve beraberindeki heyet vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Düzenlenen köy programına AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Milletvekili Fahri Çakır, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkan Vekili Fazlı Koç ile İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ay, Şükrü Sert ve Hasan Aktürk katıldı. Merkeze bağlı Yeni Taşköprü, Mamüre, İslahiye, İstilli, Bahçeköy, Karadere Hasanağa ve Bostanlık köyleri ziyaret ederek, muhtar, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

İslahiye Köyü Caminde Kılınan Cuma namazının ardından açıklama yapan Keskin “Bugün Düzce merkez köylerindeyiz. Cuma namazımızı kıldık. Köylerimizi sayın Vekillerimle, teşkilat mensubu arkadaşlarımızla dolaşıyoruz. Burada köylerimizin, vatandaşlarımızla birlikte dertlerini, eksiklerini tamamlanmış hizmetleri, yarım kalan hizmetleri hepsini takip ediyoruz. Hamt olsun Allah’a ki insanlarımızla iç içe, muhabbet ederek, sayın Cumhurbaşkanımızın yolunda AK Partimizin, Cumhur İttifakımızın her şeyi anlatıyoruz, her şeyi konuşabiliyoruz. Burada ben başta köy muhtarları olmak üzere, tüm köy sakinlerine, bizi kabul eden, bize gönlünü açan, sofralarını açan bu millete çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Bugün sabahtan Düzce sanayi sitesinde belediyemizin sanayi sitesi için bir adımı oldu. Bu adımı Düzce kamuoyu ile paylaşmak istiyorum. Bende Düzce sanayi esnafı olduğum için biliyorum, bu milletin yaklaşık 40 yıldan beri bekleyen bir sanayi çarşısı yeni dükkân özlemi vardı. Burada tabi ki bir kooperatif vardı, yapıldı edildi. Hepsinden Allah razı olsun. Ama Düzce Belediyemiz, Çevre Şehircilik ve İklim Bakanlığımız, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız bu işe elini attı. Burada eski sanayi çarşısındaki kentsel dönüşüme uğrayacak olan alandaki esnafların dükkansız kalmaması için bugün düğmeye basıldı. İnşallah bir yıl içerisinde yeni dükkanlarımız olacak ve burada Düzce Belediyesi bu işten sorumlu. Düzce Belediyesi ile el ele vererek yeni dükkanlarımıza inşallah kavuşacağız. Bu bugün için önemli bir gelişmeydi. Bugün onun açılış töreni vardı ve buradaki dükkanlar gerçekten modern bir sanayi sitesi, çatılarında güneş enerji sistemleri, sanayi çarşısındaki, kreşi, mescidi tüm yaşam alanlarıyla birlikte bir konsept olarak başlanacak. Şunu kimse unutmasın, eski sanayi çarşısında kimse dükkan sahibi olamadım demeyecek. Bu dükkanlarda yapılmadan, teslim edilmeden eski sanayi çarşısının yıkımına başlanmayacak. Herkes bundan emin olsun. İnşallah AK Parti iktidarında özellikle belediye çalışmalarında son dönemde tamamlanamayan işleri teker teker çözeceğiz. Ulaşımıyla, çöp sorunuyla Düzce Belediyesi merkeze ve Düzce’ye iyi bir hizmet verdiği inancındayız. Köylerde özel idaremiz gerçekten de diğer illere göre, beton santrali olsun, asfalt plentleri olsun, kendi çakıl ocakları olsun, kendi işini kendisi gören ender illerden birisi. Asfaltlama noktasında da Özel İdare olarak çok başarılıyız. Yüzde 95 grup yolları tamamlanmış, ana yolları tamamlanmış bir Düzce’den bahsediyoruz. İnşallah daha da ileriye getirip bu hizmetleri halkımızın karşısına alnı açık bir şekilde 2023 seçimlerine girmiş olacağız. Ben bu insanlardan da AK Partiye olan, Cumhurbaşkanımıza olan muhabbetten de eminim. Hepsinden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

Düzce Millet Vekili Fahri Çakır yaptığı konuşmada, “Bugün Düzce merkezdeyiz. Düzce merkezimize bağlı güzide köylerimizden İshaliye Köyündeyiz. Günlerden Cuma, cumamız mübarek olsun inşallah. Bu köyler bizim yakın köylerimiz, büyük köylerimiz, bu köydeki karşılamadan, bu köydeki şahsımıza, partimize ve özellikle hizmetlerimize gösterilen ilgiden dolayı, özellikle muhtarında şahsında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu köyde partimizle çalışan, partimizi sırtında taşıyan gençlerimiz var. Hepsi birbirinden değerli, hanımlarımız var, şimdi birazdan onlarla sohbet edeceğiz. Ben hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Aşureleri için emeği geçen herkese, özellikle teyzemize Allah razı olsun. Emeğine yüreğine sağlık diyorum. Katkı veren herkesten Allah razı olsun. İl Başkanımızında ifade ettiği gibi eski sanayinin taşınmasıyla alakalı emeği geçenlere bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Çünkü 40 yıllık bir sorunun çözülmesine ilişkin bir açıklama. Çok kıymetli kayda değer bir açıklama. AK Partimizin geldiği yer 20 yıllık bir iktidar süreci. Hiç şüphesiz burada yaptıklarımız ve yapamadıklarımız var. Yaptığımızı da yapamadığımızı da sorumluluğunu taşıyan bir iktidar mensubu olarak özellikler yaptıklarımızla oturuyoruz, vatandaşımızın daha fazlasına layık olduğunu paylaşıyoruz. Yapamadıklarımızı plan ve program dahilinde nasıl hangi takvime bağlı olarak yapacağımızı birlikte görüşüyoruz. Konuşuyoruz, dostça el sıkışıyoruz, bir bardak çay içiyoruz. İnşallah güzel günlerde güzellikleri paylaşmak üzere teşekkür ediyor, saygıyla bütün Düzce’mizi selamlıyorum” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz