AK Parti merkeze bağlı köyleri geziyor

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti merkeze bağlı 8 köyü gezerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini yerinde dinledi.

18.08.2022 - 10:33
Güncelleme 18.08.2022 - 11:01
Haber Merkezi

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki heyet merkeze bağlı 8 köyü gezerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Düzenlenen köy programına, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ay, Şükrü Sert, Hasan Aktürk ve Musa Küçük de katıldı. Heyet, merkeze bağlı Hacıaliler, Gümüşpınar, Altınpınar, Doğanlı, Muncurlu, Yeşilçam, Kirazlı ve Gökçe köylerini ziyaret ederek, köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

KEŞİR: ZİYARETLERİMİZİ YOĞUNLAŞTIRDIK

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı, Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Gökçeköy’de yaptığı açıklamada, “Bugünün son programı olarak Gökçeköy’deyiz. Ben programa öğleden beri katıldım. Fakat teşkilatımız sabahtan bu yana köy ziyaretlerine devam ediyor. Bu program yaklaşık 15 gündür devam eden bir program. Meclis ara verince bütün milletvekilleri, teşkilat başkanlarımız tarafından planlanan program çerçevesinde köy ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Zaten bu ziyaretlere biz ara vermemiştik. Kendi adıma söylüyorum, her hafta Düzce’de olduğum sürece bir kaç köyümüzü ziyaret ediyorduk. Bu vesileyle daha da yoğunlaştırdık.

“BİZİM AÇIMIZDAN ÇOK VERİMLİ”

Burada hemşehrilerimizle bir arada oluyoruz. Hem çözdüğümüz, yaptığımız sorunları istişare ediyoruz. Devam eden hizmetlerimizi, beklentileri konuşuyoruz. Bu anlamda köy muhtarlarımız, köy temsilcilerimiz, hem de teşkilatımızın tüm kademleri gençlik kolları, kadın kollarımız, ana kademe, belediye meclisi üyesi, il genel meclisi üyelerimiz Başkanımız var. Hep beraber bir takım olarak gittiğimiz bölgelere ait sorunları tüm teşkilatımızla birlikte görme fırsatı buluyoruz. Bir takım olarak hem hizmetlerimizi, hem yeni yapacaklarımızı ve beklentileri istişare ediyoruz. Bizim açımızdan çok verimli olan bir program gerçekleştiriyoruz. Şu an da Gökçeköy’deyiz. Düzce’mizin en güzel köylerinden birinde başta muhtarımız olmak üzere hemşerilerimize bize ev sahiplikleri için çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

KESKİN: İLGİ VE ALAKADAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ise yaptığı açıklamada, “Bugün merkez ilçeye bağlı Gökçeköy’deyiz. Kadın Kolları Genel Başkanımız, Düzce Milletvekilimizle berber Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla 81 ilde olduğu gibi Düzce’de de köylerimizi dolaşmaya bu hafta da devam ediyoruz. Burada ben muhtarlarımıza, köy halkımıza çok teşekkür ediyorum. Bizlere gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı. Gerçekten de Cumhurbaşkanımıza olan sevgilerini, AK Partimize olan ilgilerinden çok teşekkür ediyorum. Allah hepsinden razı olsun. Teşkilat çalışmalarımızda köylerimizin sıkıntılarını, dertlerini dinliyoruz. Yaptıklarımızı, yapamadıklarımızı olanca şeffaflığıyla anlatıyoruz. Tüm insanlarınızla bir olmaya gayret ediyoruz. Yanımızda köy başkanımız var. Kendisine Sayın Cumhurbaşkanımızın mektubunu iletiyoruz. Genç kardeşimiz köyünüzün başkanı ve kendisine başarılar diyorum” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz