Köy ziyaretleri bütün hızıyla devam ediyor

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti merkeze bağlı köyleri gezerek vatandaşların sıkıntı ve taleplerini yerinde dinledi.

25.08.2022 - 14:50
Güncelleme 25.08.2022 - 17:08
Haber Merkezi

AK Parti heyeti merkeze bağlı 7 köyü gezerek vatandaşlarla bir araya geldi. Düzenlenen köy programına, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şulenur Kubilay Yılmaz, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Ay, Şükrü Sert, Musa Küçük ve Hasan Aktürk katıldı.

Düzenlenen merkeze bağlı köy programlarında AK Parti heyeti, Konaklı, Develibesni, Kutlu, Çakırhacı İbrahim, Aydınpınar, Çınarlı ve Gölormanı köylerini ziyaret ederek, köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 Aydınpınar Köyü’nde açıklama yapan İl Başkanı Keskin, “Başta muhtarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Gerçekten de AK Parti denildiğinde, Cumhurbaşkanımızın ismi geçtiğinde ona dualar eden, gönül kapılarını açan tüm vatandaşlarımızdan hepsinden Allah razı olsun. Bugün Hasan amcamız yanımızda, muhtar arkadaşımız yanımızda. İl Genel Başkanımız, Kadın Kolu, Gençlik Kolu Başkanlarımız, teşkilatımızla Düzce Merkez İlçesinde köyleri dolaşmaya devam ediyoruz. Kendimizi bulduğumuz bir köydeyiz. Turizmiyle, dağlarıyla, ormanlarıyla, suyuyla, tesisleriyle gerçekten mükemmel, cennet köşelerinden bir köşe burası. Ne mutlu ki bizim böyle köylerimiz var. Diğer illerde böyle köylere rastlayamadığımız, böyle bir kültüre rastlayamadığımız, kardeşçe yaşadığımız, bir sürü insanın yaşadığı bir yer Düzce. İstisna yerlerinden birisi de Aydınpınar Köyü. Bu köyün yaklaşık 3-3,5 yıldan beri suyuyla, yoluyla, tesisleriyle her türlü sorunuyla hemhal olan birisi olarak, ne mutlu bize bunu insanların içinde anlatabiliyoruz. Başka hiçbir siyasi partiye de bu nasip olmaz. Evet, biz bunları seçim için de yapmıyoruz. Seçim zamanı geldiği zaman gelip buralarda siyasetimizi de yaparız, oyumuzu da isteriz. Baktığımız zaman Düzce’nin her köyünde, her mahallesinde AK Parti’den başka hiçbir siyasi hareket yok. Biz dolaşıyoruz, biz insanlarla beraber olmaya çalışıyoruz, seçime de en hazır parti AK Parti’dir. Sandık başkanı arkadaşlarımızla, teşkilatlarımızla, tüm mahallelerde, köylerde yarın seçim olsa biz hazırız. Biz Düzce’de de hazır olduğumuzu görüyoruz. Düzce’den de eminiz, Düzce’de yaşayan insanlardan da eminiz. Biz hepsine de çok teşekkür ediyoruz, hepsinden Allah razı olsun diyoruz. İnşallah cuma günü Akçakoca programıyla bu köy gezilerimiz son bulacak. Köylerin büyük bir kısmına girmiş oluyoruz. Arta kalan köylerimizi de dokuzuncu ayda müsait olduğumuz takvimlerde ziyaret etmeye devam edeceğiz. Biz insanlarımızın içinde çok mutlu oluyoruz. Hep birlikte bütün arkadaşlarımla biz bu yollarda yürümeye devam edeceğiz. Allah herkese sağlık sıhhat versin diyorum. Herkese de çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz