Köy ziyaretleri devam ediyor

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti Düzce’nin köylerini gezmeye devam ediyor.

26.08.2022 - 11:33
Güncelleme 26.08.2022 - 11:57
Haber Merkezi

Düzenlenen köy ziyaretine, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Şulenur Kubilay Yılmaz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İl Genel Meclis Üyesi Şükrü Sert katıldı.

Düzenlenen merkeze bağlı köy programlarında AK Parti heyeti, Yörükler, Kemerkasım, Güldere, Akyazı, Gürcüçiftlik, Nuhlar, Çamlısu, Nasırlı ve Eminaçma köylerini ziyaret ederek, köy muhtarları, köy temsilcileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Nasırlı Köyü’nde açıklama yapan İl Başkanı Keskin, “Bugün Nasrlı Köyü’ndeyiz. Düzce merkez ilçede akşam vaktinde bu köyümüze geldik. Bugün yaklaşık 8-9 köy teşkilatımızla, İl Genel Meclisi başkanımızla, kadın kolları başkanımızla, merkez ilçe başkanımızla ve gençlerimizle beraber tüm teşkilatımızla merkez köylerimiz geziyoruz. Bu akşam da burada olmak nasip oldu. Ben başta muhtarımız olmak üzere tüm Nasırlı Köyü halkına çok teşekkür ediyorum. Onlara Cumhurbaşkanımızın yazdığı mektupları dağıtıyoruz. Köylerimizin eksikliklerini, bizim eksikliklerimizi, tamamlanması gereken öncelikli işleri muhtar arkadaşlarımızla görüşüyoruz. Bu köyümüzde de konuştuk. İnşallah Allah bize güzel işler yapmayı nasip etsin. Allah bizleri bu millete mahcup etmesin. Allah’a hamdolsun, 21 yıl geçti partimiz kurulalı. Bizler bu köylerde hala alnımız ak bir şekilde gezebiliyorsak, başta Sayın Cumhurbaşkanımızdan, AK Parti’mizin kuruluğu günden bugüne tüm teşkilat mensuplarımızdan Allah razı olsun. Bu milletimizden Allah razı olsun. Bu millet Cumhurbaşkanımızın arkasında durmasaydı Türkiye bu kadar güçlü, bu kadar lider özelliği olan ve bu kadar Dünya’da ses getiren hamleleri asla yapamazdı. Dolayısıyla biz milletimizle her zaman beraberiz. Eksiğimizle fazlamızla bizler AK Parti teşkilatları olarak halkınızın yanındayız. Ben tekrar herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz