Gönüllere girmeyi başardıklarını söyledi

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş, görevi henüz yeni almalarına rağmen kısa sürede kısıtlı imkanlarla gönüllere girmeyi başardıklarını söyledi.

 Gönüllere girmeyi başardıklarını söyledi
26.08.2022 - 17:09
Haber Merkezi

Önceden haber vermeden gittikleri mahalle ve köylerde, partilerine ve Genel Başkanları Mustafa Sarıgül’e olan teveccühün kendilerini fazlasıyla memnun ettiğini dile getiren Aktaş, “Gezdiğimiz, dert dinlediğimiz, sorunlara çözüm olmaya çalıştığımız her ortam ve görüşmede artık değişimin şart olduğunu dile getiren vatandaşlarımız bizlere daha çok güç ve umut vererek çalışma şevkimizi adeta kamçılıyorlar. Haber vermeden hazırlıksız gittiğimiz köy ve mahallelerde dahi yeteri kadar kalabalık bizleri karşılayıp misafirperverliğini gösteriyor. Ancak bizi binlerce kişinin karşılaması kadar bir kişinin bile karşılaması mutlu ediyor. Çünkü bir kişiden de binlerce kişiden de aynı samimiyet ve sıcaklığı alıyoruz. Tüm bunlarla birlikte çalışmalarımız hız kazanacak.  Elini sıkmadığımız, derdini dinleyip ortak olmadığımız tek bir Düzceli kalmayacak” diye konuştu.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in “Düzce’nin her köyünde, her mahallesinde AK Parti’den başka hiçbir siyasi hareket yok” sözlerine atıfta bulunan TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş, “Çalışmalarımızı merkezde yoğunlaştırıyor olmamız ise bazı siyasi parti temsilcilerinin kendilerini sahada yalnız hissetmesine sebep olmuş olabilir. Ancak fındık hasat sezonu olduğu için bizler zoraki toplantılarla zaten yorgun ve bitkin düşmüş, topladığı fındığı kurutmaya çalışan fındık üreticisi emekçilerimizin de zamanından çalmamak adına çalışmalarımıza henüz yeteri kadar hız vermedik. Bizler takım elbiseyle fındık bahçesine girip fotoğraf vermek yerine gönüllere girip hizmet etmenin derdindeyiz. Fındık sezonu sonrası tüm vatandaşlarımızla daha dinlenmiş ve daha sakin bir şekilde gönül birliği yapmaya kararlıyız” dedi.

Yarın seçim olacak gibi çalıştıklarını ve çalışmalarının aynı şevk, aynı heyecan ve aynı amatör ruhla seçime kadar değil sonuna kadar devam edeceğini vurgulayan Aktaş, “Düzceli halkın olduğu kadar ülkemizin tüm kesimlerinin refaha kavuşması, rahat bir düzen kurması ve emeğinin karşılığını alması için Türkiye Değişim Partisi iktidarına ihtiyacı olduğunu anlatacağız. Bu duygu ve düşüncelerle tekrar Düzceli vatandaşlarımıza saygı ve sevgilerimizi sunuyor fındık sezonunda özellikle bu sıcak havalarda hasat yapmaya çalışan emektar üreticilerimize kolaylıklar diliyoruz. Zaman sadece laf üretme zamanı değil zaman artık hizmet etme gönüllere girme ve o gönüllerde amasız, koşulsuz yer etme zamanıdır” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı