Mitinglerine 4 Eylül'de başlayacak

AK Parti ve MHP, 2023 seçimleri için hazırlıklarına saha çalışmalarıyla devam ediyor. Parti teşkilatları, kararsız seçmenin nabzını tutuyor. Son dönemde ekonomi ve dış politika alanındaki atılımların sahada karşılık bulduğu, kararsız seçmenin Cumhur İttifakı’na daha yakın olduğu ifade ediliyor.

Mitinglerine 4 Eylül'de başlayacak
31.08.2022 - 16:22
Haber Merkezi

2023 seçimlerine 10 aydan az bir süre kalırken, AK Parti ve MHP çalışmalarını hızlandırdı. Tam kadroyla sahada halkın nabzını tutan parti teşkilatları, kararsız seçmenin Cumhur İttifakı'na daha yakın olduğu tespitinde bulunuyor.

AK PARTİ KURMAYLARI HALKIN TALEPLERİNİ DİNLİYOR

Anadolu turuna devam eden AK Parti kurmayları, kapı kapı dolaşarak projeler anlatıyor, halkın taleplerini dinliyor.

MHP teşkilatları da sahada kararsız seçmene ulaşıyor. Son dönemde hükümetin hem ekonomi hem de dış politika alanında attığı adımların karşılık bulduğu ifade ediliyor.

BAHÇELİ, MİTİNGLERİNE 4 EYLÜL'DE BAŞLAYACAK

MHP Lideri Devlet Bahçeli de seçim mitinglerine 4 Eylül'de Sivas'tan başlayacak. Bahçeli, “Adayımız belli, kararımız net” mesajı verecek. Bahçeli'nin talimatıyla Genel Başkan Yardımcıları, Eylül 2021'den bu yana sahada aktif çalışıyor. Parti yöneticileri il ziyaretlerinin ardından ilçe toplantıları düzenliyor.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı