TDP’den Düzce Postası’na ziyaret

Türkiye Değişim Partisi (TDP) İstanbul İl Başkanı Mehmet Ali Oğuş ve Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş ile birlikte Düzce Postası’nı ziyaret etti.

15.09.2022 - 17:30
Güncelleme 15.09.2022 - 17:47
Haber Merkezi

Ziyarette açıklamalarda bulunan İstanbul İl Başkanı Mehmet Ali Oğuş, uzun zaman sonra Düzce’ye geldiğini ve burada bulunmaktan mutlu olduğunu ifade etti. Düzce'yi çok gelişmiş bulduğunu kaydeden Oğuş, kentin sorunlarının tespiti noktasında İl Başkanı Sezgin Aktaş ile istişarelerde bulunacaklarını kaydetti. Şehirdeki en büyük problemlerden bir tanesinin fındıkla alakalı olduğunu gördüklerini belirten Oğuş, bunun üzerine konuşmalar yapacaklarını kaydetti.

Düzce İl Teşkilatı’nın ve İl Başkanı Sezgin Aktaş’ın çalışmalarından özgüyle söz eden Oğuş, “Sezgin başkanım hem Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül hem de Türkiye Değişim Partisi adına burada gerekli çalışmaları yapıyor. Bugüne kadar çok başarılarını duydum, ama bugün ilk defa yanındayım. Değişim Partisi'nin bu doğru tercihinden dolayı hem genel merkezimizi hem de burada görev yapan arkadaşlarımızı bir kere daha kutluyorum. İnanıyorum ki Düzce’deki bu huzur ve birliktelik Türkiye’de Değişim Partisi'ni ve Mustafa Sarıgül'ü istediği noktaya taşıyabilecek ve başarılı olabilecek günleri bize göstereceğini düşünüyorum. Bu anlamda Sezgin başkanıma ve bütün çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız