Akçakoca’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, il ve ilçe yöneticileri ile Akçakoca İlçesinde Esnaf ve Balıkçıları ziyaret etti. Sorunları dinleyen Başkan Çemşit CHP'nin Esnaf ile ilgili sorunlarını anlattı.

Akçakoca’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler
23.09.2022 - 17:37
Güncelleme 23.09.2022 - 17:45
Haber Merkezi

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Kadın Kolları İl Başkanı Jale Uzunhasan, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Yeşim Kaltu,il yönetim kurulu üyeleri, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Anakan ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile Akçakoca’da esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler.

Akçakoca esnafının ve sezonu açılan balıkçıların sorunlarını dinleyen yöneticiler CHP’nin esnaflar ile ilgili çözüm önerilerini anlattılar.

Siyasi iktidarın esnafın sorunlarıyla ilgilenmediğini belirten Başkan Cemşit, “CHP olarak vatandaşlarımızın ve Esnafımızın sorunlarını yakından takip ediyoruz. Zor bir dönemden geçiyoruz. Hep birlikte bu dönemi aşacağız. CHP Esnafın sorunlarını çözecek güçtedir. Halkımızdan alacağımız güç ile sadece Esnafın değil ülkemizdeki bütün sorunları kademeli olarak çözeceğiz. CHP iktidarında esnafa alın terinin karşılığını verilecek” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı