AK Parti, Yığılca İlçesi'nde temaslarda bulundu

AK Parti heyeti Yığılca İlçesine çıkarma yaptı. Yığılca’da açılışı yapılan Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Fındık Alım Merkezi'ni AK Parti heyeti ziyaret etti. Vatandaşlarla bir araya gelen heyet TMO fındık alım merkezi hakkında yetkililerden bilgi aldı.

23.09.2022 - 18:58
Güncelleme 23.09.2022 - 19:09
Haber Merkezi

Düzenlenen Yığılca programına AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, AK Parti Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, Yığılca İlçe Kadın Kolları Başkanı Aslıhan Kuru, Yığılca İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdülsamet Er, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Genel Meclis Üyeleri, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam ile teşkilat mensupları katıldı. 

Program hakkında açıklama yapan, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “AK Parti Teşkilatları olarak Yığılca İlçemizdeyiz. Değerli Belediye Başkanımız Faruk Özlü, ilçe Başkanımız ve İl Genel Meclis Başkanımız, Kadın kollarımız ve Yığılca Belediye Başkanımızla beraber ilçemizde bir takım temaslarda bulunduk. Bugün TMO’da fındık alımları başladı. Yığılca ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Bu süreçte bizlere destek olan Milletvekillerimize, Teşkilatlarımıza ve Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Yığılca ilçemizdeki fındık üreticilerimiz fındıklarını ya Düzce Merkeze ya da Alaplı’ya götürüyorlardı. Buranın açılmasıyla buralara gitmekten kurtuldular. Hayırlı olsun diyorum. Allah Cumhurbaşkanımızdan razı olsun. Sayın Belediye Başkanımız buraya yapmış olduğu ziyaretlerde, teşkilat çalışmalarımızda burada ticari taksici esnafına ticari taksi durağı hediye etmişti. Bugün bir diğer ticari taksi durağını buraya getirdi. Kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz. Buranın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz