Keskin sözünde durdu

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, köy ziyaretleri sırasında verdiği sözü yerine getirdi.

8.10.2022 - 14:30
Güncelleme 8.10.2022 - 14:51
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, köy ziyaretleri kapsamında gittiği Gürcüçiftik köyünde yağışlı havlarda su baskınlarından dolayı madur olan vatandaşın su baskınlarının önlenmesi için bir talebiyle karşılaşmıştı.

Her yağmur yağdığında evinin bahçesine su bastığından şikayetçi olan Hatice Atay, Başkan Keskin’den söz almıştı. Keskin’in girişimleriyle başlatılan çalışma sonucu Hatice Atay’ın sorunu çözüldü.

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal bugün Gürcüçiftik Köyüne giderek Hatice Atay’ı evinde ziyaret etti.

Yapılan çalışma için teşekkür eden Hatice Atay, “Hepinize çok teşekkür ederim. Benim bir sözüme geldiniz. Burada ne gerekiyorsa yaptınız. Gerçekten çok büyük sıkıntı çekiyordum. Çok şükür ondan sonra bir sıkıntı görmedim. İnşallah’da görmem. Gerçekten ilgileniliyormuş. Haberiniz olunca buraya geldiniz. Normalde diyorlar ya bakar geçerler diye. Benimle çok dalga geçtiler aslında. Onlara dedim ki kimse gelmezse bana kadar gel, bende dedim ki gerekeni yaparım. Benim için gitmek sorun değil. İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü derler ya atlarımız benim için sıkıntı yok. Ben çok memnun kadım. Allah sizden razı olsun”dedi.

Başkan Keskin ise yaptığı açıklamada, “Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiğimiz köy ziyaretleri kapsamında uğradığımız Gürcüçiftlik Köyü'nde hemşehrilerimizle sohbet ederken köy sakinlerinden Hatice hanım'ın bir talebi olmuştu. Bugün çat kapı yaptığımız ziyarette o talebi yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşadık, hamdolsun. Biz; her daim hemşehrilerimizin gönlünde yer almanın, yüzlerinde tebessüm bırakmanın gayretindeyiz” ifadelerinde bulundu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası

 

 


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz