Düzce İYİ Parti’den İmamoğlu’na ziyaret

İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, İGM Üyesi Murat Çağlar, Gümüşova İlçe Başkanı Ramazan Özdemir ve İYİ Parti Üyesi muhtarları temsilen Pırpır Köyü Muhtarı Aziz Cebeci, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu ziyaret etti.

Düzce İYİ Parti’den İmamoğlu’na ziyaret
11.10.2022 - 18:32
Güncelleme 11.10.2022 - 18:33
Haber Merkezi

Düzce’ye verdiği destek ve hizmetler için Ekrem İmamoğlu’na teşekkür eden İYİ Partililer, Pırpır Muhtarı Aziz Cebeci’nin sunumu sonrası Pırpır, Yeni Taşköprü ve Yaka köyleri başta olmak üzere köylerle alakalı istenen alt yapı projelerine destek sözü aldılar.

İl başkanı Yunus Özay Er, “Gerek projelendirme gerekse inşa aşamasında teknik ve teçhizat desteği alınacak olan köy projelerinin bu bağlamda hızlı bir şekilde ilerleyecek olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız Düzce’ye hizmet gelme hızını arttırmak ve ihtiyaçların giderilmesine katkı sağlayabilmek. Halihazırda bir çok projemize destek olan ve makine teçhizat desteği veren Sayın Başkan’a tekrar teşekkür ettik. Desteklerin devam edeceği sözünü aldık. Düzce’miz adına kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı