DEVA Partisi’nden esnaf ziyareti

DEVA Partisi Düzce Teşkilatı şehir merkezinde bulunan esnafları ziyaret etti. İl Başkanı Murat Caymaz’ın da katıldığı ziyaretlerde ekonomik sorunlara yönelik DEVA Partisi’nin çözüm önerileri sıralandı.

DEVA Partisi’nden esnaf ziyareti
13.10.2022 - 18:19
Güncelleme 13.10.2022 - 18:20
Haber Merkezi

İl Başkanı Caymaz ziyaretler ile ilgili yaptığı açıklamada, “Hepsinin derdi hepimizde olduğu gibi aynı; yanlış ekonomi politikaları nedeniyle ülkemizde yaşadığımız geçim telaşı! Ancak müsterih olsunlar, DEVA Partisi tüm alanlardaki sorunlarımızı ayrı ayrı tespit etti; çözüm yollarını da belirledi. Ülkemizin her kesimine deva olmaya geliyoruz. Tüm vatandaşlarımıza kolaylıklar diliyor, bu zor günlerin bir an önce geçmesini temenni ediyoruz” dedi.

DEVA Partisi İl Teşkilatı şehir merkezindeki esnafların ardından Eski Sanayi Çarşısı esnafı ile de bir araya geldi. “Girdiğimiz her dükkanda bir sorduk bin ah işittik” diyen Caymaz, “Zanaatkar esnafımızın sorunlarını biliyor ve takip ediyoruz. Buradan, her zaman yanlarında olduğumuzu bildirmek isteriz. Hepsine kolaylıklar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı