CHP Kaynaşlı pazarını gezdi

Geçtiğimiz günlerde Akçakoca ve Yığılca’da çalışmalar gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü, çalışmalarını Kaynaşlı’da sürdürdü.

CHP Kaynaşlı pazarını gezdi
21.10.2022 - 12:13
Haber Merkezi

İl Başkanı Semih Çemşit, İl yöneticileri, Kadın Kolları Başkanı Jale Uzunhasan, Kaynaşlı İlçe Başkanı Muammer Yıldırım, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Yeşim Kaltu ve Kaynaşlı Kadın Kolları Başkanı Filiz Kumbasar ve yöneticileri ile Kaynaşlı’da pazaryeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Her fırsatta pazaryerlerine ziyarette bulunan Cemşit, “Saha çalışmalarımızda her fırsatta pazaryerlerine giriyoruz. Çünkü buralar mutfaktaki yangının en bariz şekilde ortaya koyulduğu yer” dedi.

“Açlık ve mutsuzluk bizim kaderimiz olmamalı” diyen Cemşit, “Yıllardır sürdürülen yanlış politikaların sonuçlarını yaşıyoruz. 20 yılın sonunda insanlar mutsuz. En kötüsü de umutsuz. Biz bu yükü sırtlamaya talibiz. Tüm kadrolarımızla, ülkemizi yeniden ayağa kaldırmak için mücadele edeceğiz. Gençlere, geleceğe umutla bakan, mutlu insanların olduğu bir Türkiye miras bırakacağız” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı