"Yardımlarımız kademe kademe devam edecek”

Türkiye Değişim Partisi İl başkanlığı tarafından geçtiğimiz aylarda 100 aileye yapılan yakacak ve gıda desteğine 100 aile daha eklendi. Geçtiğimiz akşam tespit edilen evleri gezen Türkiye Değişim Partisi mensupları, evlere tek tek yakacak ve gıda bıraktılar.

"Yardımlarımız kademe kademe devam edecek”
27.10.2022 - 11:45
Haber Merkezi

Sosyal yardımlaşma konusunda hassas davranan Türkiye Değişim Partisi Düzce İl teşkilatı mahallelerde tespit ettikleri gelir seviyesi düşük ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda ve kömür desteğine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda 100 aileye ulaşan TDP, geçtiğimiz akşamda 100 aileye daha ulaşarak evlere tek tek gıda ve kömür bıraktı.

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, “Mahallelerde yaptığımız tespitlerde gıda ve yakacak desteği bekleyen ancak belli kurumlara ulaşamayan aileler olduğunu gördük. Bu sebeple biz kömür ihtiyacı olan ailelere kömürlerini, gıda ihtiyacı olan ailelere ise gıdalarını kapılarına kadar götürdük. Elimizden geldiği kadar hemşerilerimizin yanında olmaya çalışıyoruz. Bundan sonraki süreçlerde de yardımlarımız kademe kademe devam edecek” dedi.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı