AK Parti Teşkilatı 55 bin üyeyi ziyaret ediyor

Her geçen gün büyüyen üye sayısıyla, 2023 hedeflerine hızla ilerleyen AK Parti Düzce teşkilatları sahayı boş bırakmıyor.

5.11.2022 - 11:41
Güncelleme 5.11.2022 - 12:07
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Teşkilatı, Düzce’de üye ziyaretlerine hız verdi. Bütün üyeleri kapı kapı gezen heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını iletiyor. AK Parti üyelerinin talep ve önerilerini de dinleyen heyet, ziyaret edilen her üye ile ayrı ayrı ilgileniyor. İl Başkanı Mustafa Keskin ve AK Parti Düzce Teşkilatları çok sayıda vatandaşı üye yaparak AK Parti ailesine dahil ediyor.

Düzenlenen programa AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Şulenur Kubilay Yılmaz, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve Teşkilat Mensupları katıldı.

Çay Mahallesi üye ziyaretlerinde açıklama yapan İl Başkanı Mustafa Keskin,  “Bugün Düzce Merkez Çay Mahallesindeyiz. AK Parti Teşkilatları olarak üye ziyaretleri yapıyoruz. Bugün yanımızda Belediye Başkan Yardımcımız Hasan Günden ve AK Partimizin üyesi abimiz var. Burada üyelerimizle hemhal oluyoruz. Onlarla sohbet ediyoruz. Bizden istedikleri var mı? Bunları kendilerine soruyoruz. Dolayısıyla mahallelerde, Köylerde bütün teşkilatımız üye ziyareti yapıyor. Cumhurbaşkanımızın emriyle. Çok da güzel oluyor. Üyelerimiz de Cumhurbaşkanımıza karşı samimiyetini, AK Partimize edilen duaları bizlerde yerinde şahitlik etmiş oluyoruz. Allah hepsinden razı olsun. AK Partinin en büyük mihenk taşları üyeleridir. Düzce İlinde de yaklaşık 55 bin üye davasına sahip çıkıyor. Partisine sahip çıkıyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza sahip çıkıyor. Allah’a hamd olsun. Böyle bir davanın, böyle bir partinin üyesi olmaktan da gurur duyuyoruz. Allah hepsinden razı olsun diyorum” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: @duzcepostasi1
Facebook: Düzce Postası
Youtube: Düzce Postası


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz