Çukurun 1. yaşını kutladılar

İYİ Parti Düzce Teşkilatı adına Gençlik Kolları Teşkilatı, Basmacılar Çarşısı önünde mum üfleyip pasta keserek, çukurun 1. yaşını kutladı.

Çukurun 1. yaşını kutladılar
9.11.2022 - 17:04
Haber Merkezi
1

İYİ Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanı Dilara Kefeli yaptığı açıklamada, “10 Kasım 2021 tarihinde Belediye Başkanı Sayın Dr. Faruk Özlü büyük bir tanıtım töreni ile ‘22 yıllık sorunu çözdük’ sloganı ile şaşalı bir tanıtım yapmış ve astırdığı pankart ile de konuyu Düzceliler ile paylaşmıştı. Çukur haline getirilen ve bizim öncesinde ‘alabalık tesisi’ yapılmasını önerdiğimiz belediyemizin bu başarısız çalışmasının yapılamayışının ve 22 senelik sorunun 23. Seneye devrinin yıldönümünü Düzceliler ile paylaşıyoruz” dedi.

“Törenlerle, ciddi lansman ve sosyal medya çalışmaları ile kamuoyu ile başarı’ hikayesi olarak paylaşılan ama 4 seneye yakın bir süre geçmesine rağmen bir türlü sonuca ulaşmayan Belediye yönetiminin diğer bir çok projesinin de takipçisi olup kamuoyunu bilgilendireceğiz” diyen Kefeli, Düzcelilerin “algı” ve “proje” değil, somut sonuçlar beklediğini, bunu da İYİ Parti yönetimi ile inşallah iktidara geldiklerinde kendilerinin yapacağını söyledi.


Editör: C. Sandıkçı