Zeynep istedi park yapıldı

Düzce’nin köylerine çocuk oyun parkları kuruluyor. Zeynep istedi ilk oyun parkı Naşlar Köyüne kuruldu.

14.11.2022 - 16:04
Güncelleme 14.11.2022 - 16:16
Haber Merkezi

AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ve beraberindeki AK Parti heyeti geçtiğimiz aylarda yapılan köy ziyaretleri programında gittiği Yığılca Naşlar köyünde oyun parkı bulunmadığını dile getiren Zeynep’e söz vermişti.

Kısa sürede yapılan çocuk oyun parkını ve Zeynep’i ziyaret etmek isteyen heyet Naşlar köyüne program düzenledi.

Düzenlenen Programa, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Milletvekili Fahri Çakir, Yığılca İlçe Başkanı Dursun Albayrak, İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal ile İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Yılgın katıldı.

Programda açıklama yapan, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin "Bildiğiniz gibi bu yaz döneminde vekilimizle beraber düzenlediğimiz köy gezilerinde bu köyümüze gelmiştik. Burada Zeynep kızımız bizden çocuk oyun parkı istemişti. Çok şükür oyun parklarımız Düzce’mizde kurulmaya başladı. İnşallah yılbaşına kadar Düzce’mizde 120 adet çocuk oyun parkı köylerimize kurulacak. Bizler bu desteği bizlere veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, özellikle Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sayın Murat Kurum’a Vekillerimize tüm teşkilatımıza, İl Genel Meclis Başkanımıza, muhtarımıza teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Çocuklarımıza da hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise yaptığı konuşmasında “Öncelikle daha önce verilmiş bir sözün yerine getirilmesi, Zeynep kızımıza verilen sözün yerine gelmesi bizleri çok mutlu etti. İktidarımızın her köye bir çocuk oyun parkı ile alakalı düşüncesi Naşlar Köyümüzde gerçekleşiyor. Zeynep kızımızda bu işin sembolü oldu. Minik yavrularımızın yüzünü güldürmek bu küçük parkla oldu ama gerçekten anlamı büyük. Çocuklarımızın mutlulukları gözlerinden okunuyor” dedi.


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız