Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Fatih Yerli oldu

Saadet Partisi Düzce Merkez İlçe Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi yapıldı. Tek liste halinde yapılan seçimlerde iş insanı Fatih Yerli, İlçe Başkanı oldu.

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanı Fatih Yerli oldu
14.11.2022 - 16:50
Haber Merkezi

Kızılay Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye 20. Dönem Düzce Milletvekili ve İl Koordinatörü Fethi Görür, Saadet Partisi İl Başkanı Tahir Çengel, Divan Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Yakup Budak ve vatandaşlar katıldı.

Delegelerin oyları ile Saadet Partisi Düzce Merkez İlçe Başkanı Fatih Yerli oldu. Fatih Yerli, yaptığı konuşmada, “Öncelikle ülkemizin maddi ve manevi kalkınması, kaybolan ahlak ve maneviyatın yeniden sağlanması, milletin huzur, saadet ve özgürlüğü, refah ve itibarının artırılması için büyük gayret göstereceğiz. Merhum liderimiz Necmettin Erbakan hocamızın başlattığı milli görüş ilkeleri ışığında, ‘Hakka ve halkımıza hizmet’ düsturunu kendimize prensip edinmiş bulunuyoruz. Güzel ilimiz Düzce’miz için, ilçe ve köylerinde ciddi bir çalışma yaparak partimizi iktidara taşımak öncelikli hedefimizdir. Bana destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.


Editör: C. Sandıkçı