Aktaş: Her türlü teröre lanet olsun

Türkiye Değişim Partisi İl Başkanı Sezgin Aktaş, İstiklal Caddesi’nde yaşanan bombalı terör saldırısın tepki gösterdi. Aktaş, “Terörün her türlüsüne lanet olsun. Ateş düştüğü yeri yakıyor. Ülkemizin yüreği yanıyor” dedi.

Aktaş: Her türlü teröre lanet olsun
14.11.2022 - 17:46
Haber Merkezi

İSTANBUL İstiklal Caddesi’nde yaşanan bombalı terör saldırısında 6 kişi hayatını kaybederken, 81 kişi ise yaralandı. Patlamayla ilgili olarak açıklama yapan TDP İl Başkanı Sezgin Aktaş, “Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozmak isteyen, ülkemizin gidişatından rahatsız olarak kargaşa yaratmaya çalışan terör örgütü patronları yine sahneye çıktılar. Kullandıkları maşalarla canımızı yakmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Ancak Türkiye bu tip terör faaliyetleri karşısında boyun eğecek bir ülke değildir. Tabiî ki hayatını kaybeden 6 vatandaşımız ve 81 yaralımız olduğunu duyunca ciğerlerimiz yandı adeta kalbimiz kanadı. Ancak terör örgütlerinin Türkiye’deki oyunları yerini bulmayacaktır. Biz bir ve beraber olmaya, her türlü terör eyleminin karşısında durmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile bombalı saldırıda hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rağmen yaralılarımıza acil şifalar dilerken, tekrar vurgulamak istiyorum ‘Her türlü teröre lanet olsun” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız