CHP merkez ilçe köy köy geziyor

CHP Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı ve ekibi köy köy gezerek vatandaşları dinliyor, sorunları yerinde tespit ediyor.

CHP merkez ilçe köy köy geziyor
10.12.2022 - 15:01
Haber Merkezi

CHP Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı ve yönetim kurulu üyeleri, köy ziyaretleri yapmaya devam ediyor. Her akşam bir köye çıkarma yapan ilçe teşkilatı, köylülerle sohbet ediyor, sıkıntılarını ve taleplerini dinliyorlar. Günbaşı köyünü ziyaret eden Dağıstanlı ve yönetim kurulu üyeleri, muhtar ve azalarıyla birlikte köy halkıyla bir araya geldi.

Yaptıkları ziyaretle ilgili bilgi veren Dağıstanlı, “Merkez İlçe Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte köy sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledik. Halkımız anlatı biz dinledik. Vatandaş dertli.  Hayat pahalılığı öncelikli sorun. 2-B sorunu, köy yerleşim yerinde çevre düzenlemesi eksik. Daha önce köylerinde beslediği, büyüttüğü 3.000 - 5.000 hayvanları vardı. Yem ve bakım gibi girdi maliyetleri çok yükseldiği için o sayılar artık 300-500 büyük, küçükbaş hayvana kadar düştü. Fındık ile geçinenler var. Onlar da mazot, ekme biçme, gübre ve ilaç gibi girdi maliyetleri arttığı için zararına topluyor” dedi.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız