MHP İstanbul yönetimine Düzceli isim

Düzceli iş insanı Mustafa Sönmezoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İstanbul İl yönetimine seçildi.

MHP İstanbul yönetimine Düzceli isim
27.12.2022 - 11:35
Güncelleme 27.12.2022 - 11:39
Haber Merkezi

Düzce’de ve Zeytinburnu’nda saygın kişiliği ile tanınan hemşehrimiz Mustafa Sönmezoğlu, MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim'in atanmasının ardından MHP İstanbul İl Yönetim kurulunda görevlendirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Sertel Selim’in İl Başkanlığına atanmasının ardından oluşturulan yönetim, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin onayıyla kesinleşti.

Kesinleşen yönetim içerisinde yer alan Mustafa Sönmezoğlu, Zeytinburnu’nda ülkücü hareketin önde gelen isimlerinden biri. Siyaset ve iş dünyasının tanınan ve sevilen simalarından olan maden mühendisi Sönmezoğlu, sivil toplum kuruluşlarında da oldukça aktif. İstanbul Düzceliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Tüm Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Mustafa Sönmezoğlu, geçmiş dönemlerde AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi olarak görev yapan Suncuk Köyü’nden Abdülkadir Sönmezoğlu’nun da oğlu. Evli ve 2 çocuk babası olan Sönmezoğlu’nun eşi ise eczacı.

 


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız