Ortak ve tek hedefi Düzce’den milletvekili çıkarmak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanlığı, yılın son genişletilmiş ilçe toplantısını Konsopa Otel’de gerçekleştirdi. İlçe örgütünün faaliyetlerinin anlatımıyla başlayan toplantıda, CHP’nin aday adayları konuşmalar gerçekleştirdiler. Toplantıda ana gündem 2023 seçimleri ve seçim için yapılması gereken çalışmalardı.

Ortak ve tek hedefi Düzce’den milletvekili çıkarmak
30.12.2022 - 17:30
Haber Merkezi

Toplantıdan sonra konuşan CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, “Ülkemiz için çok önemli bir yıla giriyoruz. Önümüzdeki seçimler sadece partilerin kazanıp kaybedeceği bir seçim olmayacak. Bu seçimde demokrasiyi, hukukun üstünlüğünü, adaleti, refah içinde yaşamak isteyen bir Türkiye’yi oylayacağız. Bu vesile ile yılın son genişletilmiş ilçe toplantısını gerçekleştirdik. Merkez İlçe Başkanım Özcan Dağıstanlı ve yönetim kuruluna çalışmaları için teşekkür ediyorum.

Gerçekleştirdiğimiz toplantıda aday adaylarımızı da dinledik. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Düzce İl ve İlçe Örgütlerinin, aday adaylarımızın, Cumhuriyet Halk Partililerin ortak ve tek hedefi Düzce’den milletvekili çıkarmaktır. Üzerimize düşen bu tarihi görevi başarı ile gerçekleştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Aday adaylarımız da yakın zamanda saha çıkacaklar. Örgütümüzle planlı ve koordineli şekilde çalışmalarını gerçekleştirecekler. Hedefimiz Düzce’de bizlere en yüksek oyu getirebilecek 3 aday ile seçimlere girmektir. Düzce için bir sözü olan, Cumhuriyetin değerlerine saygılı, Laik ve Demokratik düzeni savunan, milletimize fayda sağlayacak çalışmaları yapabilecek her yurttaşımıza bu dönemde kapımız açıktır. 2023’te Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında Düzcemizi, Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili ile beraber hak ettiği yeri getirmek için mücadelemizi vereceğiz” dedi.


Editör: C. Sandıkçı