DARIYERLİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Milletvekili Aday Adayı Faruk Darıyerli, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

DARIYERLİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
19.01.2023 - 18:22
Haber Merkezi

Başarılı il başkan yardımcılığı görevinde birçok işe imza atan Darıyerli, şimdilerde vekil adaylığı için mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyor. Mahalle mahalle, kapı kapı dolaşan Darıyerli, vatandaşın tüm sorun, öneri ve taleplerini dinleyerek çözüm önerilerinde bulunuyor.

Türkiye'nin refahı için çok çalışacağını belirten Darıyerli, “Düzce İl Başkanı yardımcılığı görevinde güzel işlere imza attık. Her zaman halkımızın yanında olduk. Sadece dert dinlemedik, çözüm de ürettik. Gönlüne dokunmadığımız vatandaşımız kalmayana dek mücadelemiz devam etti ve edecek. Şimdi de sesimizi daha çok duyurmak, her vatandaşa dokunmak için milletvekili aday adaylığı için sahadayım. Yolumuz uzun, davamız belli. Hem Düzce hem de Türkiye için kolları sıvadık. Geliyor gelmekte olan” ifadelerini kullandı.


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız