“NATO içinde Türkiye’ye hayat yoktur”

Vatan Partisi Düzce İl Örgütü, belediye önünde bir açıklama yaparak hükümetin son haftalarda NATO ile ilgili tavrını eleştirdi. NATO’dan çıkmak için vatandaşlardan imza toplandı.

“NATO içinde Türkiye’ye hayat yoktur”
23.01.2023 - 12:31
Haber Merkezi

Konuyla ilgili yazılı basın açıklaması da yapan Vatan Partisi Düzce İl Başkanı Fethi Sönmez, İsveç’te büyükelçiliğimiz önünde Kur’an-ı Kerim yakılmasını da şiddetle eleştirdi. Sönmez açıklamasında şunları kaydetti:

“Milli Savunma Bakanlığı yayınladığı bir videoda, ‘Güçlü Türkiye demek; güçlü NATO, güçlü ittifak demektir’ diyor. Dışişleri Bakanı ABD’ye giderek ‘Suriye’deki sorunları birlikte çözelim’ diyor. Biz de diyoruz ki ‘Güçlü NATO Türkiye için güçlü tehdittir.’ Anlaşılıyor ki hükümet, önümüzdeki tehdidi görememektedir. Bir kere şurada netleşelim. NATO eşittir ABD’dir.  Peki, 70 yıldır ne yaptı bu NATO- Amerika? Faili meçhul cinayetler katliamlar yaptı. Devletimizin içine yerleştirdiği Gladyo ile darbeler yaptı. Ergenekon-Balyoz tertipleriyle ordumuzu hapse attı. Bizi yok etmeye çalıştı. 15 Temmuz’da FETÖ eliyle darbe yaparak Türkiye’yi esir almaya çalıştı. PKK’ya on binlerce tır silah verdi. PKK, FETÖ, DEAŞ hepsi NATO’nun çocukları. Yunanistan’ı ABD üssü haline çevirdi. Namlular bize çevrili durumda.

“KURANI KERİM KAĞIT DEĞİLDİR”

Şimdi öğreniyoruz ki İsveç’te büyükelçiliğimiz önünde bunlar Kuranı kerim’i yakıyor. Kuranı Kerim kağıt değildir yakılamaz. İşte bunların özgürlük ve demokrasileri. İşte bunların inançlara saygısı. Eskiden bunlar, cadı diye insan yakarlardı. Yakmak bunların mayasında var. Bunların hepsi aynı. NATO da aynı mayadan. Bunlarla bir arada olamayız. Vatan bütünlüğü ve üretim devrimi için NATO’dan çıkalım. NATO içinde Türkiye’ye hayat yoktur. Eğer hükümet NATO’yla, yürüyecekse, altılı masada yer almalı. En büyük NATO’cular orada. NATO’dan çıkmayı savunan tek parti Vatan Partisi’dir. Programına yazmıştır.

Değerli yurttaşlar, önümüzde seçim var. NATO’culara oy verme. Vatan Partisi ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Doğu PerinçeK’e önce imza, sonra da oy ver. Nasıl Ermeni soykırımı yalanlarını başlarına geçirdiysek, Ergenokon tertibini bozup Silivri duvarlarını yıktıysa yine yaparız. Üreten, başı dik Türkiye’yi biz kurarız” dedi.  


Editör: C. Sandıkçı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız