Karaismailoğlu ziyaretini değerlendirdi

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yaptığı konuşmasında Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Düzce ziyaretini değerlendirdi.

26.01.2023 - 17:42
Güncelleme 26.01.2023 - 18:02
Haber Merkezi
1

KARAİSMAİLOĞLU’NUN ziyaretinden dolayı hemşehrileri adına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Yılmaz, “Yapmış olduğu ziyaret sonunda Düzce'nin kronikleşen yol sorunları hakkında bir beyanatta bulunmaması Düzceli hemşehrilerimizi düşündürmüştür. Akçakoca'yı Kocaali ve Karasu'ya bağlayan yolun Melenağzı geçişi bölümünün yapımı, Yığılca yolunun büyük Körfez geçişinde bulunan viyadüğün ihaleye açılması, Kuzey Batı Çevre Yolu'nun bir an önce ihaleye çıkması ve Düzce Üniversitesine bağlanan yol kavşağına çözüm üretilmesi gibi tüm Düzcelilerin uzun süredir çözümünü beklediği kronik yol problemleri bunlardan bazılarıdır. Umudumuz odur ki Sayın Bakan bir sonraki ziyaretlerinde bu problemlerin çözümü için Düzceli hemşehrilerimize müjdeyi verecektir.” şeklinde konuştu.  


Editör: C. Sandıkçı
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Bekir bozkurt
    Bekir bozkurt
    28.01.2023 18:51

    HIZLI TREN NE OLDU

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız