"Kritik bir döneme giriyoruz"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Yönetimi, genel seçimler yaklaşırken saha çalışmalarına devam ediyor. İl Bakanı Cemşit, CHP’nin aday adayı Faruk Darıyerli ile birlikte Anlaş fabrikasında, öğlen yemeğinde çalışanlarla bir araya geldi. Başkan Semih Cemşit, il yöneticileri ve Faruk Darıyerli, işçilerle tek tek sohbet ederek parti programını anlattılar.

"Kritik bir döneme giriyoruz"
17.03.2023 - 16:01
Güncelleme 17.03.2023 - 17:03
Haber Merkezi

Fabrikanın ardından CHP yönetimi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesi ile Uzunmustafa İlköğretim Okulu’nun gerçekleştirdiği “Bir Destandır Çanakkale” fotoğraf sergisine katılım sağlayarak, oluşturulan fotoğraf sergisini gezdiler.

Sergi açılışından sonra açıklamalarda bulunan Cemşit, “Kritik bir döneme giriyoruz. Saha çalışmalarımız hızlandı. Her alanda Cumhuriyet Halk Partisi’ni temsil ediyoruz. CHP iktidarında yapılacak olanları vatandaşlarımız ile paylaşıyoruz. Sahada güzel tepkilerle karşılaşıyoruz. Bu da bize büyük bir sorumluluk yüklüyor. Aldığımız sorumlulukların farkındayız. Öte yandan 18 Mart özel bir gün bizim için. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü için Uzun Mustafa İlköğretim Okulu’nun hazırladığı programa katıldık. Öğretmenlerimizin eline emeğine sağlık. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimizin bu güzel organizasyonu gerçekleştirmesi bizleri çok mutlu etti. Bu vesile ile Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve şehitlerimizi saygıyla ve minnetle anıyoruz. Aziz şehitlerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Aziz Türk milletimizin bu onurlu günü kutlu olsun” şeklinde konuştu.

BİZİ SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZDAN TAKİP EDİN

İnstagram: @duzcepostasi
Twitter: 
@duzcepostasi1
Facebook: 
Düzce Postası
Youtube: 
Düzce Postası

                                                  


Editör: K. İlhan

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız